هزینه سفر به روتنبرگ

روتنبرگ یکی از دهکده های توریستی واقع در نزدیکی شهر فرانکفورت است که در میان گردشگران از توجه ویژه ای برخوردار است. برخی از گردشگرانی که قصد دارند به این شهر سفر کنند می خواهند اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به روتنبرگ داشته باشند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به روتنبرگ بپردازیم.

گردشگران تور روتنبرگ همانطور که می دانند در سفر به این شهر می بایست از واحد پولی یورو استفاده نمایند.

روتنبرگ هتل های مختلفی دارد که جهت اقامت در آن ها گردشگران می بایست با توجه به نوع و خدماتی که هتل ارائه می دهد، میانگین 50 الی 250 یورو برای هر شب اقامت پرداخت نمایند. که لازم است بدانید اکثر هتل های این شهر از کیفیت و خدمات مناسبی برخوردار می باشند. اگر قصد دارید در این شهر آپارتمان اجاره کنید خوب است بدانید قیمت اجاره آپارتمان با توجه به نوع و موقعیت، میانگین 800 الی 1700 یورو برای هرماه اجاره پرداخت نمایند.

آلمان به صنعت خودروسازی و خیابان ها و جاده های بی نظیری که دارد معروف می باشد از اینرو اکثر گردشگران تور روتنبرگ قصد دارند از خودروهای اجاره ای استفاده نمایند. خوب است بدانید در روتنبرگ علاوه بر هزین ای که جهت اجاره خودرو می پردازید، می بایست 1.41 یورو برای هر لیتر بنزین هم پرداخت نمایید. در صورتیکه قصد استفاده از وسایل نقلیه شخصی را دارید می بایست بدانید هنگام سوار شدن به تاکسی 3.50 یورو، به ازای هر کیلومتر 1.93 یورو و برای هرساعت 33 یورو باید پرداخت شود و لازم به ذکر است تمامی تاکسی ها مجهز به تاکسیمتر می باشند.

گردشگران تور روتنبرگ علاوه بر غذاهای ارائه شده در هتل می توانند در میان رستوران ها و کافه های مختلف، غذاهای متنوعی را میل کنند که لازم است بدانند هزینه میل کردن یک وعده غذایی در روتنبرگ نزدیک به 30 یورو برای هر شخص هزینه دارد که با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی متغیر خواهد بود.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به روتنبرگ
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری