هزینه خوراک در وین

وین پایتخت کشور اتریش و یکی از مقاصد گردشگری مهم در اروپا می باشد که سالانه گردشگران زیادی را میزبانی می کند. سفر به این شهر، هزینه های مختلفی را شامل می شود که بخشی از آن هزینه خوراک در وین است. واحد پول کشور اتریش یورو می باشد.
برخی از گردشگرانی که همراه با تور وین به این شهر زیبا سفر می کنند، برای صرفه جویی هزینه خوراک در وین، ترجیح می دهند که مواد خوراکی را تهیه کنند و خودشان آشپزی کنند. قیمت حدودی برخی از این مواد خوراکی به شرح زیر می باشد:
-یک بطری آب آشامیدنی 57 سنت
-یک لیتر شیر 1 یورو
-6 عدد تخم مرغ 1/5 یورو
-یک کیلوگرم برنج 1 یورو و 40 سنت
-یک کیلو مرغ 10 یورو
-یک کیلو سیب زمینی 1 یورو و 55 سنت
-یک کیلو گوجه فرنگی 2 یورو و 45 سنت
-یک کیلو پیاز 1 یورو و 20 سنت
-یک عدد نان 1 یورو
-یک کیلو موز 2 یورو
-یک کیلو سیب 2 یورو و 29 سنت
-یک کیلو پرتغال 2 یورو و 8 سنت

اما هزینه صرف غذا در رستوران های این شهر عبارت است از:
-رستوران های گران قیمت: غذا خوردن در رستوران های لوکس و باشکوه وین برای یک وعده 45 یورو هزینه دارد.
-رستوران های متوسط: رستوران های رده متوسط و میانی این شهر، نسبت به رستوران های لوکس، کم هزینه تر بوده و غذا خوردن در آن ها حدود 22 یورو هزینه در پی دارد.
-رستوران های ارزان قیمت: صرف غذا در رستوران های ارزان قیمت حدود 10 یورو هزینه در پی دارد که گردشگران تور وین می توانند با قیمتی مقرون به صرفه از آن ها بهره ببرند.
فست فودهایی هم در این شهر وجود دارد که قیمت غذاهای آن ها حدود 7 یورو می باشد و گردشگران تور اتریش می توانند ساندویچ های لذیذی در آن ها میل کنند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز هزینه خوراک در وین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری