هزینه سفر به ترابزون

ترابزون یکی از شهرهای دوست داشتنی و زیبای ساحلی در ترکیه می باشد که فاصله زیادی با کشور ما ندارد. به دلیل نزدیکی این شهر با کشور ما، سفر به ترابزون نیازمند هزینه های گزاف نمی باشد، ما در این مقاله قصد داریم به بررسی هزینه سفر به ترابزون بپردازیم. قبل از هر چیزی باید بگوییم که واحد پول ترکیه "لیر" می باشد.
*هزینه اقامت
یکی از بخش های مهم هزینه سفر به ترابزون، هزینه های اقامت می باشد. در این شهر علاوه بر آپارتمان و خانه های ویلایی، هتل های متنوعی وجود دارد که گردشگران تور ترابزون می توانند آن ها را برای اقامت انتخاب کنند، قیمت هر یک از این هتل ها به شرح زیر می باشد:
-هتل 5 ستاره: تا 2000 لیر
-هتل 4 ستاره: تا 1300 لیر
-هتل 3 ستاره و رده متوسط: تا 600 لیر
هزینه یک شب اجاره آپارتمان و خانه های ویلایی تا 1000 لیر می باشد.
*هزینه خورد و خوراک
اگر شما گردشگران تور ترکیه بخواهید هزینه سفر به ترابزون برایتان مقرون به صرفه تمام شود، بهتر است که به بازارها رفته و مواد غذایی اولیه را تهیه نمایید و بعد خودتان آشپزی کنید. هزینه بهره بردن از رستوران ها به شرح زیر است:
-رستوران های لوکس: تا 720 لیر
-رستوران های رده متوسط: تا 45 لیر
-رستوان های ارزان قیمت: تا 25 لیر
*هزینه حمل و نقل
حمل و نقل در این شهر به واسطه تاکسی و دلموش انجام می شود که گردشگران تور ترابزون می توانند به وسیله آن ها در سطح شهر جابجا شوند.

-تاکسی: همان طور که می دانید، هزینه تاکسی در تمامی کشورها نسبت به اتوبوس گران تر است. برای استفاده از تاکسی در این شهر باید در ابتدا 3 لیر پرداخت نمایید و به ازای هر 1 کیلومتری که می پیمایید 3.25 لیر اضافه تر بپردازید.
-دلموش: دلموش ها نوعی ون هستند که هزینه استفاده از آن ها حدود 2 لیر می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به ترابزون
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.