هزینه سفر به مراکش

مراکش از جمله شهرهایی است که همواره روح زندگی در آن جریان دارد. وجود زیبایی های وصف ناپذیر این شهر سبب گشته که بسیاری از جهانگردان مجاب شوند تا حداقل یک بار از آن دیدن کنند. مراکش در حالت کلی شهری، ارزان می باشد و در این بخش از سایت لحظه آخر ما قصد داریم تا به بررسی هزینه سفر به مراکش بپردازیم. پیش از هر چیز باید بگوییم که واحد پول این شهر درهم مراکشی می باشد.
هزینه سفر به مراکش بخش های مختلفی را شامل می شود که قسمتی از آن به پیش از سفر باز می گردد، برای مثال هزینه هواپیما حدود 3500000 تومان و هزینه تور مراکش تقریبا 5000000 است، ولی قسمت اعظم این هزینه ها در حین سفر انجام می شود.

*هزینه حمل و نقل عمومی
حمل و نقل عمومی در شهر مراکش به وسیله قطار، اتوبوس و تاکسی انجام می شود. هزینه تاکسی به ازای هر کیلومتر 4 درهم می باشد. استفاده از قطار در سفرهای بین شهری بسیار مقرون به صرفه می باشد و حدود 300 درهم می باشد. اتوبوس انتخابی ارزان است که 5 درهم هزینه در پی دارد.
*هزینه اقامت
اقامت بخش مهمی از هزینه سفر به مراکش است. برای اقامت در شهر مراکش، گزینه های مختلفی وجود دارد که گردشگران تور مراکش بنا بر موقعیت خود می توانند هر یک را انتخاب کنند. قیمت هاستل ها در این شهر تا 80 درهم بوده که این مقدار برای اتاق های شخصی به 200 درهم افزایش می یابد. قیمت هتل های مراکش هم به شرح زیر می باشد:
-هتل های لوکس و 5 ستاره تا 900 درهم
-هتل های 4 ستاره تا 400 درهم
-هتل های 3 ستاره تا 350 درهم
*هزینه خورد و خوراک
هزینه های مربوط به غذا و خوراک در این شهر ارزان می باشد. به طوری که قیمت غذا در رستوران های ارزان قیمت 35 درهم است. البته اگر گردشگران تور آفریقای شمالی، رستوران های ساحلی مجلل را برای غذا خوردن انتخاب کنند باید تا 400 درهم پرداخت نمایند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز هزینه سفر به مراکش
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری