بهترین زمان سفر به شنزن

از آن جایی که کشور چین در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا تبدیل شده، در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به شنزن که یکی از شهرهای زیبا و توریستی این کشور می باشد، شرح دهیم.
در حالت کلی، آب و هوای این شهر نیمه گرمسیری و همراه با رطوبت است. در تابستان های شنزن دمای هوا به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند که این دمای بالا در کنار رطوبت، شرایط سختی را برای بازدید از مکان های گردشگری ایجاد می کند. به همین دلیل در این فصل، سطح قیمت هتل ها کاهش پیدا می کند و آن دسته از گردشگران تور شنزن که هزینه کمی را برای سفر خود، کنار گذاشته اند، می توانند در این فصل سفر خود را انجام دهند. البته لازم به ذکر است که بگوییم در فصل تابستان، طوفان های فصلی هم نقش به سزایی ایفا می کنند. متوسط دما در این فصل بین 29 درجه سانتی گراد می باشد.
فصل پاییز هم شرایط نسبتا مشابهی در سطح شهر وجود دارد و متوسط دما تقریبا 27 درجه سانتی گراد می باشد. گردشگران تور شنزن در فصل بهار و علی الخصوص در ماه فروردین، بیشترین میزان بارش ها را در این شهر شاهد هستند. متوسط دما در این فصل 25 درجه سانتی گراد می باشد.
فصل زمستان هم هوایی خنک در شهر جاری می باشد، به طوری که متوسط دما حدود 18 درجه سانتی گراد می باشد و آن دسته از گردشگران تور چین که به گرمای هوا علاقه ندارند، می توانند این فصل را برای سفر خود انتخاب کنند.
بهترین زمان سفر به شنزن در فاصله زمانی مهر تا آذر بوده که آب و هوای شهر بسیار مطلوب و دلپذیر می باشد، در این ماه ها، هوایی خنک در سطح شهر جریان دارد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به شنزن
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری