هزینه خوراک در ساموئی

ساموئی یکی از شهرهای زیبای تایلند می باشد که سالانه بسیاری از جهانگردان برای سفر آن را انتخاب می کنند. برای سفر به ساموئی هزینه های گوناگونی وجود دارد که برخی از آن ها به پیش از سفر بازمی گردد و بسیاری از آن هم در طول سفر صورت می گیرد. یکی از بخش های مختلف هزینه های سفر کردن به این شهر، هزینه خوراک در ساموئی می باشد. پیش از هر چیزی باید اشاره کنیم که واحد پول تایلند "بات" است.
در حال کلی هزینه خوراک در ساموئی نسبتا مناسب است. در این شهر، رستوران های متنوعی برای عرضه کردن غذاهای خوش مزه و متفاوت تایلندی وجود دارد که قیمت آن ها با هم متفاوت است.
-رستوران های مجلل و شیک: هزینه در صرف غذا در این رستوران ها کمی بالا بوده که آن هم به دلیل خدمات و امکانات رستوران و کیفیت غذاها می باشد. صرف یک وعده غذا در رستوران های باشکوه این شهر در حدود 300 تا 3200 بات یوده که هزینه خوراک در ساموئی را بالا می برد.
-رستوران های رده متوسط: قیمت صرف یک وعده غذا در رستوران های سطح متوسط این شهر حدود 250 تا 700 بات است که گردشگران تور تایلند می توانند از آن بهره ببرند.
-رستوران های ارزان قیمت: این نوع از رستوران ها،خدمات ویژه ای ارائه نمی دهند و گردشگران تور ساموئی می توانند با پرداخت حدود 90 بات غذایی لذیذ میل کنند.
علاوه بر رستوران ها، فست فودهای زنجیره ای نیز انتخاب مناسبی برای این منظور می باشد. قیمت ساندویچ ها در این فست فود ها از 160 تا 340 بات می باشد.
اگر شما گردشگران تور ساموئی به منظور صرفه جویی در هزینه ها تمایل دارید که خودتان مواد غذایی اولیه را خریداری کنید، لازم است از قیمت های حدودی اطلاع داشته باشید:
- یک کیلوگرم گوجه فرنگی: 54 بات
- یک کیلوگرم برنج: 33 بات
-یک کیلوگرم جوجه بدون استخوان: 87 بات
-شش عدد تخم مرغ: 25 بات
-یک کیلوگرم سیب زمینی 33 بات 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در ساموئی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.