هزینه حمل و نقل در بانکوک

هزینه حمل و نقل در بانکوک از مواردی است که پیش از سفر به این شهر باید مورد بررسی قرار دهید بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با هزینه حمل و نقل در بانکوک در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید سفری راحت به بانکوک را تجربه کنید.
سیستم حمل و نقل عمومی شهر بانکوک شامل تاکسی، قایق، توک توک، ترن هوایی، مترو و ارتباط ریلی فرودگاه می باشد که در این مقاله هزینه استفاده از هر کدام را ذکر خواهیم کرد.

تاکسی:
تاکسی های متعددی در سطح شهر بانکوک وجود دارد که گردشگران می توانند برای تردد در بانکوک از آن ها استفاده کنند، ورودی تاکسی های بانکوک 35 بات (واحد پول تایلند) بوده و به ازای هر کیلومتر 2 بات به مبلغ کرایه افزوده می شود
قایق:
قایق ها در شهر بانکوک علاوه بر اینکه وسیله ای برای حمل و نقل می باشند از جاذبه های این شهر نیز به شمار می آیند و اغلب گردشگران تور بانکوک مایل اند قایق سواری در این شهر را تجربه کنند.
برای استفاده از قایق های بانکوک بسته به نوع قایق و مسیر مورد نظر باید مبلغی بین 10 تا 32 بات پرداخت کنید.
توک توک:
توک توک ها را می توان نماید تایلند و شهر بانکوک دانست و کرایه آن ها برای مسیر های کوتاه حدود 30 بات می باشد. برای مسیر های طولانی بهتر است پیش از سوار شدن با راننده بر سر قیمت توافق کنید.
اتوبوس، مترو و ترن هوایی:
برای استفاده از اتوبوس، مترو و ترن هوایی های شهر بانکوک باید بلیط های مخصوص تهیه کنید، قیمت بلیط های تک سفره حدود 15 بات می باشد. البته گردشگران تور بانکوک برای کاهش هزینه حمل و نقل در بانکوک می توانند از بلیط های روزانه استفاده کنند، با پرداخت 120 بات می توانید بلیط های روزانه را تهیه کرده و به صورت نا محدود با مدت اعتبار یک روز از وسایل حمل و نقل عمومی در بانکوک استفاده کنند.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور بانکوک مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه حمل و نقل در بانکوک
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
شروین 27 دی 97
0
به نظر من هزینه حمل و نقل در بانکوک رو بزارین کنار فقط با قایق جا به ججا شین خیلی جالبن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.