بهترین فصل سفر به ونیز

شهر ونیز در ایتالیا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان می باشد که با داشتن جاذبه ها و مناظر طبیعی دل انگیز توجه ها را به سوی خود جلب نموده است. برای اطلاع از بهترین فصل سفر به ونیز در این مقاله ما را همراهی کنید.
زمستان های این شهر که از آذر تا اسفند می باشد، هوا سرد و خنک بوده و دمای هوا بین منفی 1 درجه سانتی گراد تا 4 درجه سانتی گراد متغیر است و سرمای هوا و وجود بارندگی های زیاد ممکن است شرایط را برای بازدید از نقاط مختلف شهر کمی دشوار کند. فصل تابستان پر بازدیدترین فصل گردشگری در این شهر محسوب می شود که به دلیل آب و هوای گرم و مناسب سیل عظیمی از گردشگران ترجیح می دهند تا در این فصل با تور ونیز راهی این شهر رویایی شوند.
در فصل بهار و از ماه اسفند تا خرداد آب و هوای سطح شهر بسیار مطبوع و دلربا بوده و به همین دلیل بهترین فصل سفر به ونیز را می توان فصل بهار به حساب آورد. گردشگران تور ایتالیا در این فصل می توانند در هوایی بسیار مناسب، به گشت و گذار در شهر و بازدید از مکان های گردشگری آن بپردازند و خاطره خوبی از سفر خود به جای بگذارند.
فصل پاییز هم زمان خوبی برای مسافرت به شهر ونیز می باشد و دوستداران باران می توانند در این فصل از قدم زدن در کنار زیبایی های شهر نهایت لذت را ببرند. این فصل که بین ماه های شهریور تا آذر می باشد، قیمت پایین هتل ها سبب می شود تا گردشگران تور ونیز سفر نسبتا ارزان و خوبی را تجربه کنند. میانگین دما در پاییز بین منفی 1 تا 10 درجه سانتی گراد است. البته لازم به ذکر است که همراه داشتن لباس های گرم در فصل پاییز ضروری می باشد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما