امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به بالی

سفر ارزان به بالی

یکی از دغدغه هایی که گردشگران در سفر به بالی دارند، سفر ارزان به بالی است تا بتوانند با هزینه کمتر، تجربه سفری خاطره انگیز را داشته باشند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با بررسی هزینه سفر به بالی و رعایت برخی نکات بتوانید سفر ارزان به بالی را تجربه کنید.

ابتدا لازم به ذکر است واحد پول بالی، یکی از توریستی ترین جزایر اندونزی، روپیه اندونزی می باشد که در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 14952.94 روپیه اندونزی می باشد.

گردشگران تور بالی جهت کاهش هزینه سفر به بالی می توانند از تور های لحظه آخری بالی استفاده کنند که برچسب قیمتی کمتری نسبت به سایر تور ها دارند. همچنین جالب است بدانید برخی از این تور های لحظه آخری در کنار قیمت کمتر، خدمات و امکانات بهترین نسبت به سایر تور ها دارند.

گردشگران در سفر به بالی جهت اقامت می توانند از اجاره آپارتمان استفاده کنند که امکانات و رفاه مناسبی دارند و بسته به شرایط و موقعیت قیمتی سه میلیون الی 7 میلیون روپیه برای هر ماه دارند. گردشگران تور بالی جهت اقامت در هتل های این شهر می بایست با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، 40هزار الی 2 میلیون روپیه اندونزی برای هرشب اقامت پرداخت کنند. لازم به ذکر است جهت سفر ارزان به بالی، اگر به صورت گروهی سفر می کنید از هاستل های شهر استفاده کنید که قیمت کمتری نسبت به هتل ها دارند.

جهت رفت و آمد در شهر بالی اگرقصد اجاره اتومبیل را دارید، علاوه بر هزینه بالای اجاره خودرو، می بایست 8777 روپیه اندونزی برای هر گالن بنزین نیز هزینه کنید. اما برای استفاده از خدمات تاکسیرانی می بایست 7000 روپیه هنگام ورود، 6700 روپیه برای هر کیلومتر و 42هزار روپیه برای هر ساعت پردات نمود. همچنین بلیط های یکطرفه سروسی حمل و نقل محلی نیز 3500 روپیه هزینه دارند.

بالی رستوران های مختلفی دارد که گردشگران تور بالی می بایست بیش از 100هزار روپیه برای هروعده غذا در یک رستوران معقول هزینه کنند اما می توان جهت کاهش هزینه سفر به بالی، از غذاهای خیابانی استفاده نمود که بسیار ارزان تر از رستوران ها می باشند.

 

درج نظر