هزینه سفر به کرابی

گردشگرانی که قصد سفر به کرابی را دارند، با هزینه هایی مواجه هستند که هزینه سفر به کرابی بسته به زمانی که به این شهر سفر می کنید، متغیر است. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به کرابی بپردازیم.

کرابی، شهری ساحلی در تایلند است که جاذبه های گردشگری، معابد، سواحل زیبا و تفریحات هیجان انگیز باعث شده تا یکی از محبوب ترین شهر های تایلند باشد. گردشگران همواره با سفر به کرابی، با هزینه هایی مانند هزینه اقامت در هتل، هزینه رفت و آمد، خورد و خوراک و غیره مواجه می شوند.

ابتدا لازم است بدانید واحد پول تایلند بات است و در سال 2018 هر بات معادل 33.19 دلار آمریکا می باشد.

گردشگران تور کرابی جهت اقامت در این شهر با هتل ها و اقامتگاهی های مختلفی روبرو می شوند که از میانگین 1300 الی 3200 بات تایلند برای هر شب اقامت بسته به امکانات و خدماتی که هتل ارائه می دهد متغیر می باشد. همچنین لازم به ذکر است اگر قصد اجاره آپارتمان را دارید، می بایست میانگین 6هزار الی 15 هزار بات تایلند برای هرماه پرداخت کنید.

گردشگران تور کرابی جهت رفت و آمد در سطح شهر می توانند از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کنند که بسیار معقول تر از اجاره خودرو می باشد. جهت استفاده از سروسی تاکسیرانی می بایست 60 بات و به ازای هر یک ساعت، 200 بات پرداخت نمود. لازم به ذکر است برای تهیه بلیط یکطرفه سرویس حمل و نقل محلی نیز می بایست 17 بات پرداخت کرد.

کرابی رستوران های زیادی دارد که هرکدام انواع غذاهای محلی، دریایی، آسیایی، اروپایی و غیره را با کیفیت ها و قیمت های مختلفی ارائه می دهند. گردشگران تور کرابی جهت میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس، می بایست نزدیک به 200 بات پرداخت نمود که این عدد می تواند بسته به نوع رستوران و غذا، افزایش یابد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به کرابی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.