هزینه سفر به صوفیه

شهر صوفیه یکی از شهرهای دیدنی بلغارستان می باشد که توریست های زیادی را هرساله به سوی خود جذب می کند. صوفیه در حالت کلی، شهری ارزان است که سفر به آن هزینه های گزافی را در پی ندارد. برای اطلاع از هزینه سفر به صوفیه در ادامه ما را همراهی کنید.
بخشی از هزینه سفر به صوفیه به مخارج قبل از سفر برمی گردد که باید انجام شود، اما مهم ترین هزینه هایی که برای سفر به این شهر لازم است گردشگران تور صوفیه در نظر بگیرند، به شرح زیر می باشد:
*هزینه حمل و نقل
مخارج مربوط به حمل و نقل عمومی بخشی دیگر از هزینه سفر به صوفیه را تشکیل می دهد. برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می توانید از بلیط های مخصوصی با قیمت حدود 2 لف بهره ببرید. لازم به ذکر است که بدانید هزینه تاکسی نیز در این شهر مناسب است و قیمت ثابت آن در حدود 1 لف است که گردشگران تور بلغارستان امکان بهره بردن از آن را دارند.
*هزینه اقامت
مبحث اقامت در این شهر برای هیچ توریستی نگران کننده نمی باشد و آن ها می توانند با هر مقدار بودجه ای در این شهر اقامت خوبی داشته باشند. قیمت هتل های این شهر به شرح زیر می باشند:
-هتل های لوکس و 5 ستاره: بین 700 هزار تومان تا 1200000 تومان
-هتل های 4 ستاره: بین 300 هزار تومان تا 850 هزار تومان
-هتل های 3 ستاره: بین 200 تا 500 هزار تومان
علاوه بر این هتل ها می توانید در هاستل های شهر صوفیه که قیمت مناسب تری دارند، اقامت پیدا کنید.
*هزینه خورد و خوراک
قیمت غذا در رستوران های ارزان قیمت این شهر حدود 10 لف، در رستوران های سطح متوسط حدود 21 لف و در رستوران های گران قیمت 42 لف می باشد که گردشگران تور صوفیه می توانند هر یک را انتخاب کنند. همچنین رستوران های زنجیره ای مک دونالد با قیمت تقریبی 8 لف انتخاب مناسب تری است. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به صوفیه
گالری تصاویر ویدئو ها
مشاهده نظرات ثبت شده
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری