هزینه حمل و نقل در سریلانکا

در این مقاله قصد داریم هزینه حمل و نقل در سریلانکا را مورد بررسی قرار دهیم بنابراین اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه حمل و نقل در سریلانکا مطاع شوید.
همانطور که می دانید، یکی مهم ترین بخش های هزینه های سفر را هزینه های مربوط به حمل و نقل تشکیل میدهند.
سیستم حمل و نقل این کشور شامل اتوبوس، قطار و توک توک می باشد که در ادامه هزینه استفاده از آن ها را بررسی خواهیم کرد.
توک توک:
توک توک در واقع موتوری سه چرخ است که در سراسر کشور سریلانکا وجود دارد و گردشگران می توانند با پرداخت حدود 20 دلار این وسیله را به همراه راننده به مدت یک روز کرایه کنند و به هر نقطه ای از کشور سفر کنند. اگر قصد استفاده از توک توک را دارید پیش از آغاز سفر بر سر هزینه با راننده توافق کنید چرا که اغلب آن ها تلاش می کنند کرایه ای بیشتر از گردشگران مطالبه کنند.
قطار:
هزینه حمل و نقل در سریلانکا در صورت استفاده از قطار بسیار کاهش می یابد و به طور کلی قطار ها از ارزان ترین وسایل حمل و نقل در کشور سریلانکا به شمار می آید.
بلیط قطار های این کشور بسته به مقصد مورد نظر بین 1 تا 5 دلار متفاوت می باشد.
البته باید توجه داشته باشید این قطار ها معمولا بسیار شلوغ بوده و پیش از سفر با آن ها باید بلیط خود را رزرو کنید.
اتوبوس:
اتوبوس های این کشور بسیار بی امکانات هستند و استفاده از آن ها را به گردشگران تور سریلانکا توصیه نمی کنیم، باید بدانید که استفاده از اتوبوس ها بسیار کم هزینه می باشد.
به طور کلی هزینه حمل و نقل در سریلانکا بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد و امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور سریلانکا مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه حمل و نقل در سریلانکا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری