امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به مادرید

بهترین زمان سفر به مادرید

مادرید یکی از محبوب ترین شهرهای اسپانیا می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را از اقصی نقاط جهان پذیرا می باشد. اما برای سفر به هر شهر و کشوری فصلی وجود دارد که می توان از آن به عنوان بهترین فصل سفر یاد کرد، به همین دلیل ما قصد داریم در این بخش از سایت لحظه آخر بهترین زمان سفر به مادرید را برای شما کاربران گرامی شرح دهیم تا بتوانید سفر لذت بخشی را در این شهر زیبا تجربه کنید.
فصل زمستان این شهر که در بازه زمانی آذر تا اسفند می باشد، بسیار سرد بوده و به همین دلیل تعداد کم تری از گردشگران تور مادرید را در این شهر می بینید. البته در این فصل، سطح قیمت ها پایین می آید و هتل ها را می توان با قیمت مناسبی رزرو کرد. برای آن دسته از توریست ها که می خواهند سفری مقرون به صرفه داشته باشند، این فصل زمان خوبی به منظور مسافرت است.
اما در فصل تابستان گرمای هوا در مادرید به شدت افزایش می یابد و این گرما به اندازه ای زیاد است که ساکنان شهر ترجیح می دهند به مناطق کوهستانی بروند. با این وجود بسیاری از گردشگران تور اسپانیا فصل تابستان را برای سفر خود انتخاب می کنند.
فصل پاییز که در فاصله زمانی شهریور تا آبان به طول می انجامد هوایی معتدل در سطح شهر برقرار است. دمای هوا در این فصل بین 10 تا 20 درجه سانتی گراد می باشد. فصل بهار مادرید بین ماه های اسفند تا اردیبهشت است که هوا در این بازه زمانی بسیار دلپذیر و دلنشین می باشد. بنابراین ماه های بهار و پاییز را می توان بهترین زمان سفر به مادرید برای گردشگران تور مادرید به حساب آورد، در این زمان می توانید از مکان های گردشگری گوناگون مادرید دیدن به عمل آورید و از هوای بسیار خوبی که در سطح شهر جریان دارد لذت ببرند. 
درج نظر