بهترین فصل سفر به کنیا

ما در این مقاله قصد داریم بهترین فصل سفر به کنیا را برای گردشگران تور کنیا شرح می دهیم. کنیا کشوری است در شرق قاره آفریقا، شهر نایروبی پایتخت این کشور می باشد، مومباسا، کیسومو و ناکورو شهرهای مهم آن محسوب می‌ گردند. این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوان و مکان های توریستی زیادی است که هر سلیقه‌ ای را راضی می‌ کند.
با عبور خط استوا از کمربند میانی کنیا، مناطق مرکزی، شمال و شمال شرقی بسیار خشک و گرم است. اما مناطق ساحلی که در کنار اقیانوس هند قرار دارد آب و هوایی گرم و مرطوب دارد. کنیا آب و هوایی معتدل دارد. در مناطق ساحلی هوا گرم و مرطوب و در مناطق شمالی و شمال شرقی بسیار خشک و گرم است.

همان طور که در بالا بیان کردیم با توجه به این که شهر نایروبی در کنیا نزدیک به استوا است، تفاوت دما بین فصل های این شهر آنچنان چشم گیر نمی باشد. بیشتر نایروبی را به هوای معتدل با ساحل های گرم می شناسند. آفتاب در این کشور بسیار سوزان است به همین دلیل در بیشتر فصول سال مردم با لباس های خنک و تابستانی در رفت و آمدند. سردترین ماه ها فوریه (بهمن) تا مارچ (اسفند) و گرم ترین ماه ها ژوئیه (تیر) تا آگوست (مرداد) است. به همین خاطر به گردشگران تور کنیا پیشنهاد می شود در فصل های تابستان و پاییز به این کشور زیبا سفر کنند زیرا این فصول در لیست بهترین فصل سفر به کنیا قرار دارند.
گردشگران تور کنیا باید توجه داشته باشند که بهترین زمان برای سفر، آذر تا بهمن و همچنین خرداد تا شهریور می باشد و بدترین ماه برای سفر هم می تواند اسفند، فروردین و اردیبهشت باشد زیرا باران های نسبتا شدیدی در این ماه می بارد و شما نمی توانید از هتل خارج شوید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به کنیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری