بهترین زمان سفر به کانکون

شهر کانکون یکی از شهر های توریستی کشور مکزیک می باشد که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است. پیش از سفر به این شهر باید اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به کانکون کسب کنید، بنابراین در این مقاله با لحظه آخر همراه باشید تا از بهترین زمان سفر به کانکون مطلع شوید.
بهترین زمان سفر به کانکون از نظر آب و هوایی:
گردشگران تور کانکون باید بدانند آب و هوای این شهر بسیار مناسب می باشد و گردشگران می توانند در تمامی فصول سال به این شهر سفر کنند، اما اغلب گردشگران تور کانکون بازه زمانی دسامبر تا آوریل را برای سفر به این شهر انتخاب می کنند چرا که در زمان ذکر شده شهر کانکون در بهترین شرایط آب و هوایی خود قرار دارد و گردشگرانی که این بازه را برای سفر انتخاب می کنند می توانند از آب و هوای مناسب شهر لذت ببرند.
برخی از گردشگران نیز تنها با هدف شرکت در فستیوال های شهر کانکون سفر می کنند یکی از فستیوال هایی که در این شهر برگزار می شود فستیوال Die The Los Muertos  با فستیوال مرگ می باشد این جشنواره که یکی از عجیب ترین فستیوال های کشور مکزیک است که در روز های اول و دوم ماه نوامبر برگزار می شود، اگر به فرهنگ مردم مکزیک و شرکت در این جشنواره علاقمند هستید بهترین زمان سفر به شهر کانکون ماه نوامبر می باشد.
اغلب جاذبه های گردشگری موجود در شهر کانکون به گونه ای است که برای بازدید و استفاده از آن ها باید به داخل آب بروید، یکی از این جاذبه ها موزه زیر آبی کانکون می باشد، بنابراین اگر قصد سفر با تور کانکون را دارید در فصل های گرم به این شهر سفر کنید. لازم به ذکر است که گرم ترین فصل سال در کانکون فصل تابستان با میانگین دمای 35 درجه سانتی گراد می باشد.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کانکون برای گردشگران مفید واقع شود.


امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به کانکون
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.