سفر ارزان به سریلانکا

اگر می خواهید به سریلانکا سفر کنید، مقاله سفر ارزان به سریلانکا را مورد بررسی قرار دهید.سریلانکا جزیره‌ای است واقع در جنوب آسیا، اقیانوس هند و جنوب کشور هند می باشد. کشور سریلانکا از مراکز مهم فرهنگی و تفریحی در قاره آسیا محسوب می شود که هرساله میزبان گردشگران فراوانی از سرتا سر جهان است و به همین خاطر ما قصد داریم در این قسمت اطلاعاتی در رابطه با سفر ارزان به سریلانکا را برای گردشگران تور سریلانکا شرح دهیم.
شاید بسیاری از افراد علاقه داشته باشند از هزینه های این کشور مطلع شوند، به همین خاطر در ادامه قصد داریم هزینه های این کشور را برای شما گردشگران عزیز تور سریلانکا شرح دهیم.
تاکسی، اتوبوس، تراموا و قطار، از ارزان‌ ترین وسایل حمل و نقل عمومی در سریلانکا به شمار می آید.

هزینه بلیط تک سفره تراموا حدود 20 روپیه سریلانکا، هزینه تاکسی زمانی درون آن می نشینید 50 روپیه سریلانکا و به ازای هر یک کیلومتر 45 روپیه سریلانکا به آن مبلغ اضافه می گردد. شاید جالب باشد که بدانید اگر بخواهید تاکسی منتظر شما بماند 120 روپیه سریلانکا باید پرداخت نمایید، تاکسی یکی از گران ترین وسایل حمل و نقل در این کشور می باشد. برای گذراندن سفر ارزان به سریلانکا پیشنهاد می شود از تراموا و یا اتوبوس استفاده کنید. از حمل و نقل که بگذریم خرد و خوراک یکی از مهم ترین مسایل در سفر می باشد، ارگ می خواهید سفر ارزان به سریلانکا داشته باشید، برای یک وعده غذا در یک رستوران ارزان قیمت باید هزینه 300 روپیه سریلانکا را بپردازید. این نکته نیز لازم به ذکر است که قیمت منوهای مک دونالد در کشور سریلانکا به نسبت ارزان تر از ما بقی رستوران ها می باشد، حدود قیمت غذا های این رستوران به 286 روپیه سریلانکا می رسد.
سریلانکا یکی مقصد رویایی گردشگری است در ضمن، سفر به این کشور در مجموع نسبت به بسیاری از کشور های آسیایی ارزان ‌تر است. امیدوارم این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با سفر ارزان به سریلانکا در اختیار شما و همچنین گردشگران تور سریلانکا قرار داده باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز سفر ارزان به سریلانکا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری