هزینه حمل و نقل در برزیل

حمل و نقل در برزیل با وسایل عمومی، بسیار به صرفه و به راحتی در دسترس است.برزیل کشور بزرگی است که برای جابه جایی بین شهرها بیشتر از هواپیما و اتوبوس استفاده می شود. از قایق بیشتر برای رفتن به آمازون استفاده می شود. بیشتر مسافران ترجیح می دهند به دلیل خدمات پیشرفته ایرلاین ها از هواپیما استفاده کنند. در حالی که استفاده از اتوبوس و خط مترو بسیار مقرون به صرفه است. هر چند که به تازگی هزینه حمل و نقل با اتوبوس و هواپیما به یک اندازه شده است. قیمت بلیط اتوبوس ساعتی بین 6000 تا 8000 تومان می باشد. بنابراین در بحث فاصله ها دقت کنید، تا وسیله نقلیه ای را که مقرون به صرفه تر است انتخاب کنید. اتوبوس های موجود در برزیل برای حمل و نقل به سه گروه تقسیم می شوند، اتوبوس های (comun) که بسیار آهسته می روند، راحت نیستند و انقدر سریع پر می شوند که به سختی می توانید خودتان را به آن برسانید، اتوبوس (executive) که کمی از اتوبوس قبل گران تر است و به علت سوار نکردن مسافر بین راهی امن تر است و اتوبوس (leito) که بین مراکز شهرها رفت و آمد می کند، صندلی تاشو دارد، تهویه مناسب و جای پا و سرویس بهداشتی دارد و هزینه اش دو برابر سایر اتوبوس ها می باشد. برزیل ۳۰,۳۷۹ کیلومتر خط ریلی دارد اما این خطوط به صورت سیستمی یکپارچه به هم متصل نیستند. متاسفانه خدمات ریلی بیشتر به نواحی پر تردد و توریستی دسترسی دارد، اما به تازگی در منطقه پانتانال خدمات ریلی جدیدی در حال احداث و راه اندازی است تا حمل و نقل را برای گردشگران تور برزیل راحت تر کند. در بیشتر کشورها کرایه اتومبیل گران تر از سایر وسایل نقلیه است، در برزیل نیز برای کرایه تاکسی باید حداقل 21 سال سن و کارت اعتباری داشته باشید، همراه داشتن کارت اعتباری گاهی شما را مشمول بیمه نیز می کند. در انتخاب تاکسی به گردشگران تور برزیل توصیه میکنیم که قبل از سوار شدن، از مدارکی که همراه خود دارند مطمئن شوند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه حمل و نقل در برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری