هزینه سفر به مارسی

مارسی دومین شهر توریستی کشور فرانسه می باشد که سلانه گردشگران بسیاری از سراسر جهان برای گردش به این شهر سفر می کند. برای سفر به این شهر باید اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه سفر به مارسی داشته باشید بنابراین مطالعه این مقاله که به بررسی هزینه سفر به مارسی اختصاص دارد، را به شما توصیه می کنیم.
هزینه سفر به مارسی مجموعه ای از هزینه های اقامت، غذا و حمل و نقل در این شهر می باشد که در ادامه هر یک از این موارد را بررسی خواهیم کرد.
هزینه اقامت در مارسی:
در شهر بندری مارسی اقامتگاه های مختلفی نظیر هاستل ها و هتل های متعددی وجود دارد که هزینه اقامت در هر یک از آن ها متفاوت می باشد.
گردشگران تور مارسی باید بدانند هزینه یک شب اقامت در هاستل های این شهر حدود 25 یورو بوده و این مبلغ برای هتل های میان رده مارسی حدود 50 یورو می باشد.
همچنین لازم به ذکر است که در شهر مارسی آپارتمان هایی وجود دارد که گردشگران می توانند با پرداحن حدود 75 یورو برای یک شب آن ها را اجاره کنند.
هزینه خورد و خوراک در مارسی:
بخشی از هزینه سفر به مارسی، هزینه های مربوط به خورد و خوراک در این شهر می باشد. برای صرف غذا در رستوران های خوب این شهر به ازای یک وعده باید حدود 30 یورو هزینه کنید همچنین قیمت غذا های فست فودی در این شهر بین 5 تا 7 یورو می باشد. 
خوب است بدانید که هزینه های خوراکی در مارسی به نسبت سایر شهر های فرانسه کمی بیش تر می باشد.
هزینه های حمل و نقل در مارسی:
اغلب گردشگران تور مارسی در سفر خود به این شهر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند. سیستم حمل و نقل این شهر شامل تاکسی، مترو و اتوبوس می باشد خوب است بدانید برای استفاده از تاکسی های موجود در این شهر باید بین 22 تا 45 یورو کرایه پرداخت کنید.
همچنین لازم به ذکر است که برای استفاده از مترو و اتوبوس های این شهر گردشگران تور مارسی می توانند بلیط های دو سفره، ده سفره و روزانه را خریداری کنند که قیمت هر یک از آن ها به ترتیب 3، 13 و 5 یورو می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به مارسی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری