هزینه حمل و نقل در ازمیر

یکی از مهم ترین نکته هایی که گردشگران در هنگام سفر باید به آن توجه کنند هزینه حمل و نقل در شهر مقصد می باشد از آن جایی که سالانه تعداد بسیاری از ایرانیان به ازمیر سفر می کنند تصمیم گرفتیم در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه حمل و نقل در ازمیر در اختیار گردشگران تور ازمیر و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
هزینه حمل و نقل در ازمیر بستگی به نوع وسیله نقلیه ای که از آن استفاده می کنید.
سیستم حمل و نقل شهر ازمیر شامل اتوبوس، تاکسی، تراموا، مینی بوس و مترو می باشد.
اتوبوس:
اتوبوس یکی از اصلی ترین وسایل حمل و نقل عمومی در شهر ازمیر می باشد، گردشگران تور ازمیر برای استفاده از اتوبوس های موجود در این شهر می توانند ازمیر کارت تهیه کنند، قیمت این کارت ها که قابلیت شارژ مجدد دارند حدود 3 لیر می باشد. همچنین گردشگران می توانند با پرداخت 3 لیر بلیط تک سفره اتوبوس های ازمیر را خریداری کنند.
مینی بوس:
در سطح شهر ارمیر مینی بوس های متعددی وجود دارد که هزینه استفاده از آن ها بسته به مسیر و مسافتی است که گردشگران طی می کنند. اما به طور میانگین برای استفاده از مینی بوس های شهر باید حدود 3 لیر پرداخت کنید.
مترو:
برای استفاده از مترو های شهر ازمیر نیز می توانید با پرداخت 3 لیر ازمیر کارت تهیه کنند. توجه داشته باشید که این کارت ها قابلیت شارژ شدن نیز دارند.
تراموا:
تراموا یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل عمومی است و برای استفاده از آن گردشگران تور ازمیر می توانند از شارژ ازمیر کارت خود استفاده کنند.
تاکسی:
قابل توجه گردشگران تور ازمیر هزینه استفاده از تاکسی در این شهر بسته به مسیری که طی می کنید متفاوت می باشد اما باید بدانید که ورودی تاکسی های این شهر حدود 3 لیر است و به ازای هر کیلومتر حدود 2 لیر به مبلغ ورودی اضافهه می شود.
امیدوارم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه حمل و نقل در ازمیر بدست آورید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه حمل و نقل در ازمیر
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.