بهترین زمان سفر به فیلیپینفیلیپین یکی از کشورهای پر توریست می باشد که در جنوب شرق آسیا قرار دارد و سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از جاذبه های گردشگری آن اقدام می کنند. در این مقاله می خواهیم اطلاعات مفیدی در رابطه با زمان مناسب سفر به کشور فیلیپین را در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.

در حالت کلی فیلیپین کشوری گرمسیری است که در بخش های شرقی، آب و هوایی خشک تر دارد. میانگین دما در طول سال حدود 25 درجه سانتی گراد می باشد. آب و هوای فیلیپین در اغلب اوقات سال مناسب و مطلوب است و مقصدی مناسب برای گشت و گذار به حساب می آید. در ماه های دی تا تیر، هوا رطوبت کم تری دارد و خشک تر است ولی در فاصله زمانی ماه های تیر تا دی گردشگران تور فیلیپین با بارش های فراوانی مواجه می شوند. بین ماه های اردیبهشت تا آذر بادهای شدید و طوفان در این کشور جریان دارد که زمان مناسبی برای سفر نمی باشد و بهتر است که جهانگردان این فصل را برای مسافرت خود انتخاب نکنند.

کم ترین دمای این کشور در ماه های دی تا بهمن رخ می دهد و در ماه های اردیبهشت تا خرداد نیز بیشترین دمای ممکن را دارد. آن دسته از گردشگرانی که به سرما علاقه دارند بهتر است در ماه های دی تا بهمن به این کشور زیبا سفر کنند و از مناظر بی نظیر آن دیدن کنند.

بهترین زمان سفر به فیلیپین برای گردشگران تور فیلیپین در ماه های دی تا خرداد است که هوای کشور مناسب و دلپذیر است ورطوبت کمتری در سطح کشور وجود دارد. اگر می خواهید بین جزایر این کشور سفر کنید، بهترین زمان سفر به فیلیپین در ماه های اسفند تا اردیبهشت است که بتوانید به راحتی و در هوایی مناسب از سفر خود نهایت لذت را ببرید.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به فیلیپین
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
هوروش 29 مرداد 97
4
از نظر من که همه فصلی بهترین زمان سفر به فیلیپین به شمار میره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.