امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به نروژ

بهترین زمان سفر به نروژ

نروژ یکی از کشور های سردسیر اروپایی است که توصیه می شود گردشگران تور نروژ پیش از سفر به این کشور، اطلاعاتی راجع به بهترین زمان سفر به نروژ بدانند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین زمان سفر به نروژ بپردازیم.
نروژ کشوری در شمال اروپا و نزدیک به قطب شمال است که در اکثر روز های سال شاهد بارش برف و باران های شدید می باشد. نروژ یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای عاشقان تفریحات برفی مانند اسکی هستند. همچنین نروژ دارای طبیعت سبز و مکان های بسیاری هم می باشد که میلیون ها گردشگر در سال از آن ها بازدید می کنند.
فصل زمستان یا به عبارتی ماه های ژانویه و فوریه یکی از بهترین ماه ها برای لذت بردن از تفریحات برفی نروژ، کوه نوردی در میان برف ها، جشن کریسمس و غیره است. در این فصل برف های سنگینی در نروژ می بارد که به موجب آن، علاوه بر اینکه سفر برای گردشگران تور نروژ می تواند دشوار باشد، اکثر پرواز ها لغو شده و شهر پوشیده از برف می شود. اما لازم به ذکر است هزینه سفر به نروژ در این فصل به کم ترین مقدار خود می رسد.
در فصل بهار و پاییز هوا کمی گرم تر از زمستان می شود اما همچنان سرمای خود را حفظ کرده و باران های مختلفی در نروژ می بارد. در فصل های بهار و پاییز هزینه سفر به نروژ کمتر از فصل تابستان بوده و گردشگران می توانند به راحتی به این کشور سفر کرده و از مکان های دیدنی آن بازدید کنند.
فصل تابستان بهترین زمان سفر به نروژ می باشد. در این فصل از میزان بارش برف و باران کاسته شده و گردشگران می توانند از طبیعت سبز و آب و هوای خنک نروژ لذت ببرند. نروژ در فصل تابستان شاهد بیشترین میزان ورود گردشگر می باشد که به همین دلیل، هزینه سفر به نروژ نیز افزایش می یابد.
 

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به نروژ

راشین 29 مرداد 97
3
بهترین زمان سفر به نروژ فصل زمستون هست البته برای کسایی که اهل اسکی هستند
درج نظر