بهترین فصل سفر به رومانی

رومانی یکی از کشور های جنوب اروپا و واقع در شبه جزیره بالکان است که به موجب آن، گردشگرانی که قصد سفر به این  کشور را دارند می بایست اطلاعاتی راجع به بهترین فصل سفر به رومانی بدانند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به برسی بهترین فصل سفر به رومانی بپردازیم.
رومانی کشوری است که به طبیعت سبز، جاذبه های گردشگری و تاریخی که دارد معروف می باشد. سالانه گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا به رومانی سفر می کنند تا بیش از هر چیزی، از آب و هوا و طبیعت سبز این کشور برای خود خاطره خوبی بسازند.
رومانی در فصل زمستان دارای آب و هوایی سرد و برفی می باشد بطوریکه بارش شدید برف در این فصل باعث شده نه تنها میزان ورود گردشگران به کم ترین حالت خود برسد بلکه برخی از خیابان ها و جاده های اصلی و کوهستانی رومانی نیز بسته شوند. در این فصل شهر پوشیده از برف می باشد و شاید به سختی بتوان از مکان های دیدنی رومانی بازدید کرد اما لازم به ذکر است هزینه سفر به رومانی در زمستان به پایین ترین مقدار خود می رسد.
فصل پاییز و بهار را می توان بهترین فصل سفر به رومانی انتخاب کرد. در این دوفصل رومانی یکی از زیباترین شهر ها می شود بطوریکه بازدید از خیابان هایی مانند کالی ویکتوری می تواند خاطره خوبی را برای گردشگران تور رومانی بسازد. در این فصول تعداد گردشگران کمتر از  فصل تابستان است که به همین دلیل هزینه سفر به رومانی کمتر از فصل تابستان خواهد بود.
تابستان فصل توریستی رومانی می باشد. در این فصل هوا گرم شده و از میزان بارش باران کم می شود که به لطف آن، گردشگران تور رومانی می توانند از همه جاذبه های گردشگری رومانی بازدید کنند اما لازم به ذکر است در این فصل هزینه سفر به رومانی افزایش می یابد.امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به رومانی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری