بهترین زمان سفر به اودسا

بهترین زمان سفر به اودسا سوالی است که گردشگرانی که قصد سفر به این شهر را دارند از خود می پرسند. در ادامه به بررسی بهترین زمان سفر به اودسا می پردازیم.
اودسا، یکی از شهر های توریستی و ساحلی اکراین است که در گذشته بخشی از امپراطوری روسیه و اتحادیه جماهیر شوروی بوده است. انسان ها نخستین بار در قرن سیزدهم در این شهر سکونت داشته اند و اودسا به بهشت هنرمندان نیز معروف می باشد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی زیبایی می باشد که باعث شده سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا باشد.
همانطور که گفتیم، اودسا شهر ساحلی است و آب و هوای این شهر بستگی به شرایط دریای سیاه دارد. لازم به ذکر است که به لطف آب و هوای دریایی و نسبتا شرجی اودسا، این شهر تجربه فصل خشک را ندارد. طبق اطلاعاتی که در مورد آب و هوای این شهر در طی سال، میانگین دمای شهر اودسا در ماه های گرم سال، به حداکثر 23 درجه سانتی گراد می رسد که به این دلیل، اودسا در فصل تابستان دارای آب و هوایی دلنشین بوده و بهترین زمان سفر به اودسا، فصل تابستان می باشد. لازم به ذکر است به دلیل اینکه در تابستان حجم زیادی از گردشگران تور اودسا وارد این شهر می شوند، پیدا کردن اقامتگاه های مناسب و مکان های غیر شلوغ در این شهر سخت می باشد.
شهر اودسا در فصل زمستان، دارای میانگین دمای کمتر از ده درجه سانتی گراد می باشد که در سرد ترین روز های سال، به 7 درجه زیر صفر هم می رسد. لازم به ذکر است در این فصل، به دلیل بارش برف و باران، اودسا میزبان حداقل گردشگر می باشد.
همچنین گردشگران تور اودسا می توانند در فصل بهار هم به این شهر سفر کنند که دمایی پایین تر از تابستان دارد و در برخی از روز های فصل نیز باران هایی می بارد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به اودسا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
هانیه محمدی 1 مرداد 1397
0
از نظر من که بهترین زمان سفر به اودسا فصل بهار هست واقعا اونجا زیبا و دیدنی میشه فکر می کنم هزینه تورش هم توی فصل بهار بیش تر ازئ دیگر فصل ها باشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری