بهترین زمان سفر به نیس

نیس سالانه میزبان میلیون ها گردشگر است که معمولا در بهترین زمان سفر به نیس به این شهر زیبا سفر می کنند. در ادامه به بهترین زمان به نیس اشاره می کنیم.
 نیس یکی از شهر های بندری فرانسه و از مقاصد گردشگری زیبای دنیا است که داریا جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلفی مانند خیابان های پیچ در پیچ، کلیسا های زیبا و غیره می باشد. نیس در فرنچ ریورا واقع شده است که به عروس ساحلی ریورای فرانسه شناخته می شود. شهر نیس آب و هوایی مدیترانه ای دارد و گردشگران در هر زمانی که به این شهر سفر کنند می توانند از آب و هوای مدیترانه ای آن لذت ببرند. میانگین دمای شهر نیس در فصل زمستان، حدود 10 درجه و در فصل تابستان، 26 درجه است و لازم به ذکر می باشد بیش از نصفی از روز های سال، نیس آب و هوایی معتدل و آفتابی دارد.
بهترین زمان سفر به نیس در فصل تابستان است که آب و هوای گرمی دارد و شلوغ ترین فصل شهر می باشد. هرچند به دلیل اینکه باد های مدیترانه ای سرد هستند، گردشگران تور نیس می بایست در این فصل با خود پوشاک مناسبی به همراه داشته باشند. برای آن دسته از گردشگرانی که نمی خواهند هنگام شلوغی شهر، به نیس سفر کنند می توانند در فصل زمستان از این شهر بازدید کنند زیرا فصل زمستان به دلیل آب و هوای سرد و معتدلی که دارد، جمعیت گردشگران تور نیس به حداقل می رسد.
در این شهر، فستیوال های مختلفی در سال برگزار می شود که هرکدام از محبوبیت ویژه ای برخوردارند. در ادامه به برخی از فستیوال های محبوب نیس اشاره می کنیم که از بهترین زمان های سفر به نیس هستند:
فستوال جاز: این فستیوال از سال 1948 در این شهر برگزار می شود که از قدیمی ترین فستوال های بین المللی می باشد. این فستیوال هرساله در ماه جولای برگزار شده و این ماه از شلوغ ترین ماه های این شهر و بهترین زمان سفر به نیس است.
جشن باستیل: روز باستیل یکی از روز های ملی فرانسه است که از سال 1880، هر ساله و در روز 14 جولای نه تنها در نیس بلکه در فرانسه برگزار می شود. هدف از این جشن، گرامیداشت یورش به باستیل می باشد که برای مردم فرانسه از اهمیت بالایی هم برخوردار است.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به نیس
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری