بهترین فصل سفر به بلگراد

شهر زیبای بلگراد در کشور صربستان واقع شده است، این شهر دارای جاذبه های دیدنی و تاریخی بسیاری می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از مناطق دیدنی این شهر تور صربستان را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از مسائلی که گردشگران قبل سفر خود به این شهر باید از آن آگاه شوند بهترین فصل سفر به بلگراد می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین فصل سفر به بلگراد در اختیار شما قرار دهیم.
به طور کلی آب و هوای شهر بلگراد گرم و معتدل بوده و بارش باران در تمام فصل های سال وجود دارد. میانگین دمای هوا در این شهر حدود 12 درجه سانتی بوده و میزان بارش باران در حدود 660 میلی متر می باشد. در ماه ژوئن بارش باران به اوج خود رسیده و به 84 میلی متر می رسد، همچنین خشک ترین ماه سال را می توان ماه اکتبر دانست، در این ماه میزان بارش در این شهر حدود 38 میلی متر است. این شهر دارای آب و هوای قاره ای می باشد. در فصل زمستان دمای هوای بلگراد سرد شده، اما سرما شدید نمی باشد. به طور کلی می توان گفت به ندرت دمای هوای این شهر به زیر صفر درجه سانتی گراد می رسد و سرد ترین ماه سال در این شهر ژانویه می باشد. گردگشران تور بلگراد جالب است که بدانند کمترین دمای ثبت شده در این شهر به ژانویه سال 1893 باز می گردد، در آن زمان دمای هوای بلگراد منفی 26 درجه سانتی گراد بوده است.
بطور کلیگردشگران تور صربستان لازم است بدانند که بهترین فصل سفر به بلگراد، بهار و تابستان است، در این دو فصل آب و هوای این شهر مناسب تر می باشد. در فصل بهار این شهر کمی شلوغ تر از تابستان است. در ماه های آگوست، اکتبر و نوامبر فتیوال های مختلفی در این شهر برگزار می شود.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به بلگراد
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری