هزینه سفر به شانگهای

شانگهای در سال های اخیر به یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی تبدیل ‏شده است و سالانه ایرانیان زیادی با تور شانگهای به این شهر سفر می کنند. به همین ‏دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به شانگهای در ‏اختیارتان قرار دهیم در ادامه با لحظه آخر همراه شوید تا از هزینه سفر به شانگهای مطلع ‏شوید. 
هزینه اقامت در شانگهای: 
اگر قصد سفر با تور شانگهای را دارید با ید بدانید در این شهر هتل ها و اقامت گاه های ‏زیادی وجود دارد که در ادامه به هزینه اقامت در آن ها می پردازیم. 
اقامت در هتل ها: 
هزینه اقامت برای هر شب در هتل های 5 ستاره حدود 500 هزار تومان تا 1 میلیون ‏تومان، در هتل های 4 ستاره حدود 300 تا 600 هزار تومان، در هتل های 3 ستاره حدود ‏‏200 تا 500 هزار تومان و در هتل های دو ستاره حدود 100 تا 400 هزار تومان می باشد. 
همچنین لازم به ذکر است که گردشگران تور شانگهای می توانند در هاستل ها اقامت ‏کنند که برای هر شب هزینه ای حدود 100 هزار تومان باید پرداخت کنند. 
هزینه خورد و خوراک در شانگهای: 
هزینه خورد و خوراک در شهر شانگهای کمی گران می باشد به طوری که گردشگران تور ‏شانگهای برای خوردن غذا در یکی از رستوران های ارزان  این شهر برای هر وعده حدود ‏‏50 هزار تومان بپردازند اما لازم به ذکر است که گردشگران برای صرفه جویی در هزینه ‏سفر به شانگهای می توانند از فست فود های موجود در سطح شهر غذای خود را ‏خریداری کنند.  
هزینه حمل و نقل در شانگهای: 
گردشگران تور شانگهای برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر باید کارت ‏‎ Jiao Tong Kaرا با پرداخت مبلغی حدود 25 هزار تومان خریداری کنند لازم به ذکر است ‏که این کارت ها قابلیت شارژ تا سقف 2 میلیون تومان را دارد. 
کرایه تاکسی در شانگهای بسیار گران می باشد به طوری که قیمت ورودی تاکسی حدود ‏‏15 هزار تومان است و به ازای هر کیلومتر مسیر حدود 1000 تومان به این مبلغ اضافه می ‏شود. ‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 112 دهنده به امتیاز هزینه سفر به شانگهای
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
مبینا محبی 7 خرداد 97
1
چقد خوب من فکر میکردم گرون تر از این حرفا باشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.