سفر ارزان به کوش آداسی

اگر شما هم قصد سفر به یک منطقه زیبا و آرام را در برنامه های خود دارید و یکی از گزینه های مد نظر شما شهر کوش آداسی است، با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه سفر ارزان به کوش آداسی در اختیار شما قرار دهیم.
هزینه های هتل و اقامت در شهر کوش آداسی به نوع هتلی که شما انتخاب می کنید و خدماتی که دریافت می کنید بستگی دارد. برای مثال هزینه یک شب اقامت در هاستل های این شهر برای گردشگران تور کوش آداسی، بین 40 – 65 لیر است. هزینه هتل ها در کوش آداسی نیز بسته به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند بین 100 تا 900 هزار تومان در شب می باشد.
هرینه مواد غذایی و خورد و خوراک در این شهر به این صورت است که یک صبحانه خوب حدود 11000 تومان، یک ناهار خوب حدود 16000 تومان و یک شام مناسب حدود 25 هزار تومان هزینه دارد. اگر شما گردشگران تور کوش آداسی می خواهید هزینه های سفر شما ارزان تر از این هم تمام شود، می توانید خودتان به بازار بروید و مواد غذایی مورد نظر خود را خریداری کنید و غذای مورد نظر خود را طبخ کنید. در عصرها قیمت مواد غذایی نسبت به صبح ها ارزان تر می شود و شما با مراجعه به جمعه بازار شهر کوش آداسی می توانید میوه و سبزی و مواد غذایی را با قیمتی مناسب و ارزان تهیه کنید.
یکی از راه های سفر ارزان به کوش آداسی استفاده از حمل و نقل عمومی است. برای این منظور شما می توانید از اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید. قیمت اتوبوس در این شهر، حدود 2000 تومان و تاکسی حدود 4000 تومان می باشد. البته لازم به ذکر است که در ساعات 12 ظهر تا 18 بعد از ظهر قیمت تاکسی ها دو برابر می شود، پس بهتر است در این مدت از اتوبوس استفاده کنید.
با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده شما توریست های تور ترکیه می توانید سفر ارزان به کوش آداسی را تجربه کنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر ارزان به کوش آداسی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری