بهترین فصل سفر به سنگاپور

سنگاپور یکی از کشورهای نوین و پیشرفته در قاره آسیا می باشد که به دلیل دارا بودن مراکز تجاری مهم، پارک های زیبا و جزایر اسرار آمیز جای تعجب ندارد که سالانه تعداد کثیری از توریست ها به این کشور سفر کنند. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه بهترین فصل سفر به سنگاپور در اختیار شما قرار دهیم.
سنگاپور در فاصله حدود 700 کیلومتری از خط استوا قرار دارد و به همین دلیل این منطقه دارای آب و هوای گرم و مرطوب بوده و دمای حرارت آن مابین 20 – 30 درجه سانتی‌گراد می باشد. با توجه به این هوای گرم، تغییرات آب و هوایی مانند بارندگی و میزان گرما می‌تواند روی انتخاب گردشگران تور سنگاپور برای تعیین بهترین فصل سفر به سنگاپور موثر باشد. از اوایل آبان ماه تا اواخر اسفند ماه در این کشور بارش های شدیدی اتفاق می افتد ولی اوایل آبان ماه تا اوایل دی ماه بارندگی و وزش بادهای فصلی شدت پیدا می کند و هوا خنک تر می شود. این بارش ها گاهی چند ساعت و گاهی تا چند روز به طول می انجامد.
سیر دوم وزش بادهای فصلی از اردیبهشت ماه تا شهریور ماه می باشد. بادهای فصلی جنوب غربی نسبت به شمال شرقی، بارش کمتری به همراه دارد. در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد میزان بارش به حداقل می‌رسد. معمولا بارندگی در این زمان‌ها، هنگام صبح انجام می شود و تا 1 – 2 ساعت طول می‌کشد. رعد و برق یکی از اتفاقات رایج در این ماه‌ها خواهد بود. با این حال بارندگی در هر زمانی از سال ممکن است اتفاق بیفتد و شما پیش از سفر باید بهترین فصل سفر را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید. در ماه های فروردین، اردیبهشت، مهر و آبان در کشور سنگاپور بارش کمی اتفاق می افتد و می توان گفت بهترین فصل سفر به سنگاپور در این زمان است. در این ماه ها بارش ها در زمان بعدازظهر یا شب هنگام، رخ می دهد و هنگام صبح هوا دم کرده و خفه می باشد. شما در هر زمانی از سال که بخواهید به کشور سنگاپور سفر کنید، رطوبت و بارش و گرما هوا همراه شما گردشگران تور سنگاپور می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به سنگاپور
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری