بهترین فصل سفر به کاپادوکیا

شهر کاپادوکیا یکی از شهر های مرکزی و توریستی کشور ترکیه می باشد که در حدود 300 کیلومتری شهر آنکارا واقع شده است و به سبب جاذبه های گردشگری و تاریخی فراوانی مانند موزه فضای باز زلو، معبد اسکی گوموسلر، شهر های زیر زمینی کایماکلی، گورمه و غیره که در دل خود جای داده است نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می کند در این مقاله قصد داریم در اطلاعاتی در رابطه با بهترین فصل سفر به کاپادوکیا در اختیاران گردشگران تور کاپادوکیا قرار دهیم با لحظه آخر همراه شوید تا بهترین فصل سفر به کاپادوکیا را بدانید.
شهر کاپادوکیا در منطقه ای نسبتاٌ کوهستانی واقع شده است  به همین جهت زمستان های تقریباٌ سرد و تابستان های خنکی دارد اما بهترین فصل زمان سفر به این شهر به فصل و آب و هوا بستگی ندارد و اغلب گردشگران تور کاپادوکیا مایل اند که در زمان برگزاری جشنواره بالن های رنگارنگ به این شهر سفر کنند. این جشنواره از اوایل اردیبهشت ماه شروع شده و در اواخر شهریور ماه پایان می یابد. گردشگرانی که در این ماه ها به این شهر سفر می کنند می توانند با تور های  بالون سواری بر فراز شهر کاپادوکیا رفته از مناظر زیبا و بی نظیر این شهر لذت ببرند. البته اگر قصد سفر با تور کاپادوکیا را دارید خوب است بدانید این جشنواره در مساعد ترین شرایط آب و هوایی برگزار می شود و می توان گفت بهترین زمان سفر به این شهر از همه نظر فصل های بهار و تابستان می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به کاپادوکیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری