هزینه سفر به برزیل

برزیل کشوری است پهناور با نژاد های گوناگون که در آمریکای جنوبی واقع شده است. برزیل با داشتن جاذبه های فراوان گردشگری، کارناوال های شادی، برگزاری بازی های فوتبال به شکلی مهیج، داشتن قهوه های معروف در دنیا، وجود جنگل و رودخانه آمازون در این کشور هر ساله گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. اگر شما نیز از گردشگران تور برزیل هستید، با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعتی درباره هزینه سفر به برزیل در اختیارتان قرار دهیم. به طور کلی هزینه سفر به برزیل به چند دسته هزینه پرواز، هزینه اقامت، هزینه حمل و نقل، هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری و هزینه خورد و خوراک تقسیم می شود. در ادامه هزینه هر یک را به اختصار بیان می کنیم تا از هزینه سفر به برزیل آگاه شوید.
هزینه پرواز
مدت زمان پرواز تهران-برزیل حدود 16-15 ساعت بوده و هزینه بلیط سفر به این کشور، در سال 2018-2017، در ایرلان های مختلف چیزی حدود چهار تا پنج میلیون تومان می باشد.
هزینه اقامت
اقامت در برزیل که به طرق مختلقی امکان پذیر است دارای هزینه های مختلفی می باشد، به طور مثال اقامت در هاستل های برزیل چیزی حدود 20 تا 30 رئال (واحد پول برزیل) هزینه در بر دارد. میانگین هزینه اقامت در هتل آپارتمان ها و هتل های لوکس، حداقل 35 رئال و حداکثر 100 رئال می باشد. با اقامت در هاستل ها هزینه سفر به برزیل کاهش خواهد یافت.
هزینه حمل و نقل
هزینه حمل و نقل توسط وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس چیزی حدود 8 تا 10 رئال می باشد. همچنین گردشگران می توانند از قطار های شهری و بین شهری و همچنین سرویس اوبر نیز برای حمل و نقل استفاده کنند که به طبع هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.
هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری
به طور میانگین بازدید از جاذبه های گردشگری مشابه موزه چیزی حدود 10 الی 20 رئال هزینه دارد، اما ورودی آبشار ها یا بلیط مسابقات فوتبال و تفریح های این چنینی قیمت بالا تری خواهند داشت و بین 30 تا 40 رئال متغیر است.
هزینه خورد و خوراک
به طور میانگین هزینه یک وعده غذا به همراه نوشیدنی در رستوران های این کشور 14 الی 35 رئال بوده که بسته به کیفیت رستوران متغیر است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری