بهترین فصل سفر به یزد

شهر یزد یکی از شهرهای تاریخی و اولین شهر خشتی ایران است که به تازگی ثبت جهانی شد و جزء میراث جهانی می باشد. این شهر دارای بافت قدیمی و سنتی می باشد که دست نخورده بوده و هیچ تغییری در آن صورت نگرفته است. از آن جایی که شهر یزد دارای جاذبه های دیدنی و تاریخی فراوانی است، همواره انتخابی مناسب برای یک ایرانگردی خوب و دلچسب می باشد. با لحظه آخر همراه باشید تا بهترین فصل سفر به یزد را به شما توریست های تور یزد بگوییم. شهر یزد شهری مرکزی در ایران است که در دره خشکی مابین کوه های خرانق و شیرکوه قرار دارد. ارتفاع این شهر از سطح دریا تقریبا 1000 متر است.
تغییر دما در طول روز و شب در این شهر زیاد است اما در حالت کلی، از آن جایی که شهر یزد، منطقه ای کاملا کویری و بیابانی است پس نتیجتا آب و هوایی گرم و خشک و کویری دارد. به دلیل این که این منطقه بسیار گرم است، پس بهترین فصل سفر به یزد، در فصول سرد سال است که هوا کمی خنک می شود. بهتر است در فصول سرد سال به این شهر سفر کنید تا گرما هوا سبب تکدر خاطر شما نشود. از آن جایی که در ایام نوروز و فصل بهار نیز این شهر پرگردشگر می شود پس فصل بهار هم می تواند بهترین فصل سفر به یزد باشد. در فصل تابستان شهر یزد به شدت گرم می شود و علی الخصوص در مرداد ماه به اوج گرمای خود می رسد که مردم بومی هم ترجیح می دهند که در ساعات میانی روز در صورتی که کار واجبی ندارند و لزومی وجود ندارد، از خانه بیرون نیایند.
یک نکته مهم که در این بین وجود دارد، این است که در فصل بهار که این شهر نسبتا پر توریست می شود، شما باید برای رزرو کردن هتل زودتر اقدام کنید تا بتوانید هتلی خوب و با کیفیت را برای سفر خود انتخاب کنید. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 116 دهنده به امتیاز بهترین فصل سفر به یزد
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری