نکات مهم سفر به بدروم

📅 بروزرسانی : ۲ اسفند ۱۴۰۱ بازدید : 952
	نکات مهم سفر به بدروم
نکات مهم سفر به بدروم
نکات مهم سفر به بدروم
نکات مهم سفر به بدروم
شهر بدروم یک شهر زیبا و ساحلی است که در جنوب غربی ترکیه واقع شده است و همچنین این شهر در نزدیکی ساحل و دریای زیبای اژه قرار گرفته است. این شهر از مراکز بسیار دیدنی و توریستی، با معماری فوق العاده خاص می باشد که از سبک منحصر به فردی برخوردار میباشد. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا نکات مهم سفر به بدروم را در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین زمان سفر 

شهر بدروم دارای آب وهوای مدیترانه ای است. بنابراین از نکات مهم سفر به بدروم و همچنین بهترین زمان سفر به این شهر این است که در فصل بهار بدروم سفر کنید. این شهر تابستان های گرم و طولانی و همچنین زمستان های بسیار سردی دارد. 

خرید در بدروم

از دیگر نکات مهم سفر به بدروم این است که برای خرید در این شهر نگران چیزی نباشید، زیرا تنوع اجناس و فروشگاه های این شهر برای گشت و گذار بسیار زیاد است. گردشگران تور بدروم  می توانند در این شهر، اقسام مختلف پوشاک، دکوری، خشکبار و همچنین سوغاتی های متنوع خریداری کنند. گردشگران تور بدروم وقتی به این شهر سفر میکنید، حتما از بازارهای محلی این شهر دیدن نمایید و همچنین به خرید بپردازید.

غذا در بدروم

در بدروم طعم های بسیار خوشمزه و همچنین نزدیک به ذائقه ایرانی، بسیار زیاد وجود دارد. غذاهای محلی در این شهر، برای بسیاری از ما آشنا میباشد. کباب های مختلف گوشت و مرغ، کوفته و همچنین غذاهای ترکی، از غذا های معروف بدروم هستند. 

تور بدروم؛ سفر به یکی از زیباترین شهرهای ترکیه

جاذبه های دیدنی بدروم

علاوه بر زیبایی های ساحلی این شهر، بدروم آثار تاریخی بسیار زیادی دارد. از جمله آنها میتوان به قلعه سنت پیتر، آمفی تئاتر باستانی، آرامگاه ماسولوس کارناسوس اشاره کرد. گردشگران تور بدروم توجه داشته باشند که در این شهر علاوه بر چشم اندازهای دیدنی و تاریخی، قایق سواری روی آب های دریای اژه  و همچنین تماشای طبیعت بدروم نیز لطف خاص خود را دارد. گردشگرانی که علاقه بسیار زیادی به ماهی گیری دارند، می توانند با استفاده از قایق های موجود به دریا رفته و شانس خود را برای گرفتن ماهی انتخاب کنند. پیشنهاد میشود از تورهای روستا گردی حتما استفاده نمایید و همچنین تنها با صرف زمان سی دقیقه، به دهکده ترکی بروید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-guide-full-information/7156-%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%85/

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به نکات مهم سفر به بدروم