امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به پوکت

هزینه سفر به پوکت

شهر پوکت به همان اندازه بانکوک در میان گردشگران محبوبیت دارد و به همین دلیل، هر ساله مورد توجه گردشگران بسیار زیادی قرار میگیرد. بسیاری از توریست ها در هنگام سفر به این شهر، سراغ سواحل و اقامتگاه های جزایر بی نظیر آن را میگیرند. با تمام این تفاسیر، باید این جزیره را گران ترین بخش کشور تایلند به شمار آورد. بدون شک گزینه های مقرون به صرفه ای هم وجود دارد.
با لحظه آخر همراه ما باشید تا ارزان ترین راه های، هزینه سفر به پوکت را به شما پیشنهاد کنیم.

بهترین زمان برای رزرو هتل
هزینه سفر به پوکت برای هتل های آن، از ماه نوامبر تا آوریل، فصول پرگردشگر یا به اصطلاح بهترین فصل را تجربه می کنند که به تبع آن قیمت ها افزایش می یابد، اما همه چیز در طول کریسمس تا تعطیلات سال نو گران تر میشود. از ماه مه تا اکتبر را می توان فصول کم گردشگر دانست. در این فصل قیمت هتل ها و تفریحگاه های لوکس، با قیمت های منطقی تر یافت می شود. گردشگران تور پوکت می توانند از هاستل ها (خوابگاه) استفاده کنند.
متوسط قیمت مواد غذایی
برای اینکه بتوانید هزینه سفر به پوکت را کاهش دهید می توانید با قدم زدن در شهر پوکت غذاهای ارزان تر هم پیدا کنید. معمولا خوردن صبحانه در تفرجگاه ها هزینه بیشتری را نسبت به رستوران های پوکت برای شما خواهد داشت. می توانید با خرید غذاهای فست فودی که در مغازه های پوکت به فروش میرسد، از دادن هزینه های اضافی به رستوران ها جلوگیری کنید.

حمل و نقل عمومی در پوکت
برای کمتر کردن هزینه سفر پیشنهاد می شود از حمل و نقل عمومی استفاده کنید. اغلب تفرجگاه های ساحلی این شهر به اندازه ای نزدیک هستند که بشود با پای پیاده آن ها را طی کرد. خوشبختانه بیشتر هتل ها در نزدیکی ساحل قرار دارند ولی اگر ساحل این شهر زیبا، از محل اقامت شما کمی فاصله داشت، میتوانید از اتوبوس و موتور سیکلت برای طی کردن مسافت استفاده کنید.

درج نظر