اقامت در مشهد

تور مشهد از آن دسته از تور های پر طرفدار گردشگران ایرانی به شمار می رود که ببیش تر آن ها در طول سال برای یک بار هم که شده به مشهد مقدس سفر می کنند به همین دلیل در این قسمت قصد داریم شما را با مسائل و تنوع انتخاب هایتان در مورد اقامت در مشهد بیش تر آشنا کنیم.
یکی ار مهم ترین مسائل اقامت در مشهد موقعیت قرار گیری حرم امام رضا (ع) می باشد.حرم مطهر ایشان در قسمت شرقی شهر مشهد واقع شده است که دارای چهار خیابان اصلی به نام های طبرسی ، امام رضا ، نواب صفوی و شیرازی منهی می شودهزینه ی .اقامت در مشهد به دوری و نزدیکی محل اقامت به حرم و همچنین خدماتی که ارائه می دهند دارد.زائران برای اقامت در مشهد چندین حق انتخاب دارند :

1. اقامت در کمپ زائر :
این هشت مراکز در مشهد مخصوص کسانیست که نمی خواهد در هتل و مسافر خانه اقامت داشته باشند به همین دلیل در قسمت های مختلف شهر این مراکز را تعبیه کرده اند.برای اطلاع از این مراکز به سایت شهرداری مشهد سر بزنید.

2.پایگاه اسکان فرهنگیان :
اکر از آن دسته از مسافرانی هستید که با فرهنگیان سفر می کنید می توانید با ارائه کارت مورد نظر از این مراکز اقامتی استفاده کنید.البته شایان ذکر است که در زمان های تعطیلات این مراکز شلوغ می باشند.برای اطلاع از پایگاه اسکان فرهنگیان به سایت شهرداری مشهد مراجعه کنید.

3.مهمانپذیر مشهد : در مشهد بیش از 200 مهمان پذیر وجود دارد که می توانید هر کدام آن ها را با توجه به خدمات و قیمت های آن ها انتخاب کنید.

4. هتل آپارتمان : بیش از 290 هتل آپارتمان در مشهد برای مسافران در نظر گرفته اند که می توانید هر کدام آن ها را که باب میلتان هست انتخاب و در مشهد اقامت داشته باشید.

5.هتل : در شهر مقدس مشهد حدودا 150 هتل ساخته اند که کیفیت آن ها بین 2 تا 5 ستاره می باشد.بهترین این هتل ها در خیابان امام رضا واقع در قسمت جنوبی حرم امام رضا می باشد که به پایانه مسافربری مشهد منتهی می شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز اقامت در مشهد
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری