راهنمای سفر به هلند

خیلی از گردشگران و مردم با نام هلند یاد آسیاب های بادی، گل لاله، کانال های آبی خیابان های سنگ فرش شده می افتند. هلند با تمام زیبایی های خود گردشگران زیادی را برای گذراندن تعطیلات و  همچنین اروپا گردی به سمت و سوی خود می کشاند. به همین دلیل است که قصد داریم گردشگران عزیز و گرامی تور هلند را با راهنمای سفر به هلند بیش تر آشنا نماییم تا سفری خوب ، همراه با اطلاعات کامل داشته باشند.

آب و هوای هلند : 
به طور کلی آب و هوای این کشور زیبا و کوچک در فصل زمستان معتدل است و درجه هوا بین 2 تا 6 درجه سانتی گراد می باشد. همچنین تابستان های خنک با درجه حرارت 17 تا 20 درجه سانتی گراد می باشد. البته اگر به سمت جنوب این کشور بروید، آب و هوای آن گرم تر می شود. یکی از راهنمای سفر به هلند بازدید از باغ های گل لاله می باشد که باید در اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه به این کشور سفر کنند.

اطلاعات ضروری کشور هلند :
آمستردام پایتخت کشور هلند، اختلاف ساعت آن با ایران 1 ساعت و نیم می باشد که این بدین معناست که ایران 1 ساعت و نیم از هلند عقب تر می باشد. زبان رسمی این کشور، زبان هلندی می باشد و همچنین واحد پول آن نیز یورو است.

هزینه ی اقامت در کشور هلند :
یکی از مفیدترین راهنمای سفر به هلند، اقامت در این کشور می باشد. برای اقامت گردشگران تور هلند در هاستل های هلند، باید بین 15 تا 30 یورو پرداخت کنید و همچنین برای اقامت در اتاق های خصوصی در هاستل ها، تنها باید چیزی حدود 60 تا 80 یورو پرداخت کیند. همچنین هزینه اقامت یک شب، در ارزان ترین هتل های این کشور 50 تا 60 یورو است که امکانات به نسبت خوبی دارد. یکی از پیشنهادات ارزان تر و در عین حال سخت تر، اقامت در اتاق های مشترک است که هزینه اقامت در آن ها تنها شبی 15 یورو برایتان هزینه دارد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز راهنمای سفر به هلند
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری