راهنمای سفر به باتومی

شهر کوچک و زیبای باتومی دارای جاذبه ها و تفریحات متعدد بوده به همین دلیل به پایتخت گردشگری گرجستان تبدیل شده است.به دلیل سفر های متعدد گردشگران به باتومی در این مطلب قصد داریم با راهنمای سفر به باتومی سفر خوب و با اطلاعات قبلی را برایتان به وجود آوریم.

1. مدارک و هزینه های قبل از سفر به باتومی :
اولین راهنمای سفر به باتومی داشتن گذرنامه ی شما حداقل 6 ماه اعتبار است و این که برای سفر به باتومی احتیاجی به گرفتن ویزا نیست در ادامه به معرفی مدارک مورد نیاز برای گرفتن گذرنامه می پردازیم
* 100 هزار تومان بابت شناسه
* 29.300 تومان برای خدمات پلیس +10 و هزینه ی پست آن
* 75 هزار تومان برای خزانه ی استان برای تعرفه گذرنامه
* 3.750 هزار تومان به حساب شهرداری برای عوارض شهرداری
* 7 الی 12 هزار تومان برای گرفتن عکس گذرنامه

2.هزینه ی تور باتومی :
هزینه های تور باتومی بسته به تور ترکیبی و یا تک مقصد آن ، خدمات ، هتل ، تعداد روز های اقامتی و دیگر امکاناتی که در هنگام خرید تور توضیح می دهند و انتخاب می کنید دارد ، این تور ها به صورت زمینی و هوایی برگزار می گردد و از 260 هزار تومان شروع می شود.

3. واحد پول گرجستان :
یکی دیگر از راهنمای سفر به باتومی دانستن واحد پول و ارزش آن می باشد ، واحد پول گرجستان لاری می باشد که در حال حاضر هر لاری 1700 تومان ایران است.

4. هزینه اقامت در هتل های باتومی :
هتل های سه ستاره : از 70 هزار تومان تا 200 هزار تومان
هتل های چهار ستاره : از 190 هزار تومان تا 500 هزار تومان
هتل های پنج ستاره : از 800 هزار تومان تا 5 میلیون تومان

5. هزینه ی سرویس های موبایل در باتومی :
سیم کارت دیتا : هر یک مگابایت دیتا در باتومی 0.61 لاری
سیم کارت های معمولی : هزینه ی هر دقیقه تماس با ایران 1.70 لاری و هر یک عدد پیامک 0.98 لاری


امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز راهنمای سفر به باتومی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری