امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به مهم ترین نکات سفر به پوکت

مهم ترین نکات سفر به پوکت

جزیره ی پوکت در قسمت جنوب غربی کشور تایلند واقع شده است که گردشگران معتقدند این شهر تمام ویژه گی ها و خصوصیت های لازم و مقصد مناسبی برای گذراندن تعطیلات می باشد به همین دلیل می خواهیم در این بخش گردشگران تور تایلند را با مهم ترین نکات سفر به پوکت بیش تر آشنا کنیم.

1. مسیر رفت و آمد با تور پوکت : امروزه سفر به پوکت بسیار آسان شده است ، این شهر ساحلی دارای یک فرودگاه بین المللی می باشد که همه روزه ار تمام نقاط جهان به این فرودگاه پرواز صورت می گردد.البته لازم به ذکر است که از ایران به سمت پوکت پرواز مستقیم وجود ندارد به همین دلیل فرودگاه بانکوک را باید به عنوان ترانزیت انتخاب کنید.همچنین ار فرودگاه پوکت به مرکز شهر با اتوبوس و تاکسی امکان پذیر می باشد.
 
2.محدودیت های بار در پرواز های پوکت :
ایرلاین ایر آسیا : 15 کیلو و  اضافه بار برای هر نفر 3 دلار
ایرلاین  تای ایرویز : 25 کیلو بار و اضافه بار برای هر نفر 2 دلار
ایرلاین اورینت تای : 20 کیلو 
 
3.هتل های پوکت : یکی از مهم ترین نکات سفر به پوکت هتل های این شهر می باشد.در این شهر ساحلی مانند دیگر شهر های توریستی می توانید انتخاب های مختلفی ار نظر مکان اقامت خود داشته باشید.دراین شهر هتل های مختلفی از نظر امکانات وجود دارد که می توانید با پرداخت هزینه ی معقول در بهترین هتل ها با منظره های باور نکردنی اقامت داشه باشید
 
4. آب و هوای پوکت : در بیش تر ماه های سال آب و هوای پوکت گرم و شرجی بوده و در تمام ماه ها بارش باران وجود دارد که این بارش ها در فصل زمستان به اوج خود می رسد به همین دلیل بهترین زمان سفر به پوکت ماه نوامبر تا فوریه می باشد.

نظرات مردم درباره مهم ترین نکات سفر به پوکت

مبینا 20 آبان 96
2
میشه مانند مهم ترین نکات سفر به پوکت هم برای سفر به دبی بنویسید؟
مارال 20 آبان 96
1
واقعا مطلبی که در مورد مهم ترین نکات سفر به پوکت گذاشتید عالی بود به خصوص میزان بار
درج نظر