نکات مهم برای سفر به آنتالیا

زمانی که می خواهید به یک مقصد برای اولین بار سفر کنید هزاران سوال از قبیل جاذبه های دیدنی ، آداب و رسوم ، چگونگی برخورد ساکنین با توریست ها ، نوع غذا ها و دیگر مسائل ذهنتان را درگیر و باعث دلهره می شود به همین دلیل می خواهیم گردشگرانی که قصد سفر به آنتالیا را دارند با نکات مهم برای سفر به آنتالیا بیش تر آشنا کنیم.

1. یکی از اولین نکات مهم برای سفر به آنتالیا باهوش بودن مسافران می باشد ، در برخورد با مردمان ترکیه هوشمندانه رفتار کنید به دلیل این که مهمان نوازی و خونگرمی مردمان ترک زبان زد عام است و  به طوری که که بعضی از آن ها شما را برای صرف نوشیدنی و غذا دعوت خواهند کرد. اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید در برخورد با یک سری مردان چرب زبان در این شهر می باشد که با خوشرویی شما را فریب و از طریق شما پول بیش تری را در می آورند در برخورد با این جور افراد همه ی شرایط را عاقلانه در نظر بگبرید.

2. یکی دیگر از نکته های مهم برای سفر به آنتالیا همراه داشتن پول نقد در طول سفرتان می باشد. در سفر به آنتالیا هم لیر و دلار و حتی در مواقعی یورو استفاده می شود پس قبل از سفرتان دلار و یا لیر را تهیه نمایید تا وقت خودتان را با ایستادن در صف های طولانی از دست ندهید.نکته ی مهم که اگر کارت اعتباری نداردید در همه ی موارد پول نقد همراهتان داشته باشید.

3. در آنتالیا فرهنگی از شرق و غرب حکم فرماست به همین سبب هم می توانید با حجاب کامل و بدون حجاب در جامعه حضور پیدا کنید.اما ما به شما پیشنهاد می کنیم تا پوشش متوسطی را انتخاب نمایید تا از هر نوع دغدغه ای دور باشید.بافت سنتی آنتالیا هنوز هم به رعایت حجاب اهمیت زیادی می دهند پس بهتر است برای حضور در این مناطق حجاب خود را رعایت فرمایید تا باعث ناراحتی این نوع افراد نشوید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به نکات مهم برای سفر به آنتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

رعنا توکلی 14 آبان 96
2
نکات مهم برای سفر به آنتالیاواقعا خوب و مفید بود ممنون از سایت خوبتون
شیما افشار 14 آبان 96
0
تمامی نکات مهم برای سفر به آنتالیا در سفر به آنتالیا تمام و کمال به درد می خوره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور آنتالیا 4 بهمن 98
6 شب
اطلس گلوبال
همیشه سفر
4 بهمن - 10 بهمن

تور آنتالیا 12 بهمن 98
6 شب
ماهان
ارزین سیر ایرانیان
12 بهمن - 19 بهمن

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
28 اسفند - 10 فروردین

تور آنتالیا 12 بهمن 98
6 شب
ماهان
گردشگر زمان
12 بهمن - 18 بهمن

تور آنتالیا 12 بهمن 98
6 شب
ماهان
رادین گشت پایتخت
12 بهمن - 19 بهمن

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
آرانا پرواز
28 اسفند - 15 فروردین

تور آنتالیا 3 بهمن 98
6 شب
SunExpress Airline
معراج گشت
3 بهمن - 9 بهمن

تور آنتالیا بهمن 98
6 شب
اطلس گلوبال
آیسو سفر پارسه
4 بهمن - 2 اسفند

تور آنتالیا 12 و 19 و 26 بهمن 98
6 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
12 بهمن - 3 اسفند

تور آنتالیا 12 و 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
وقت سفر
12 بهمن - 26 بهمن