صرفه جویی در سفر به هلند

همه ی ما زمانی که اسم هلند به میان می آید شهر زیبای آمستردام جلوی چشمتان با خیابان های روشن و کافه های دنج را تصور می کنید ، این کشور با تاریخ غنی ، شهر های قدیمی ، خیابان های سنگفرش شده با کانال های آبی زیبایی خاصی را به این کشور بخشیده است که باعث شده وریت های زیادی برای سفر این کشور را انتخاب کنند.همچنین این کشور با نام گل لاله و گل پیوند خورده است.در این قسمت می خواهیم گردشگران تور هلند را با نکاتی در رابطه با صرفه جویی در سفر به هلند بیش تر آگاه کنیم.

1. شرکت در فستیوال های رایگان :
در ماه های تابستانی مردم از خانه میزنند بیرون به همین دلیل فستیوال های مختلف نظیر کنسرت های رایگان ، بازارچه های محلی متعدد و نمایش های مختلفی بر پا می شود که بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید با فرهنگ و سنت مردم هلند به راحتی آشنا شوید و از بازارچه های محلی سوغاتی های زیبا و با قیمت مناسبی را تهیه کنید.

2. دوچرخه سواری کنید :
یکی از نکات صرفه جویی در سفر به هلند دوچرخه سواری در این کشور می باشد به دلیل اینکه ارزان ترین راه حمل و نقل این کشور به شمار می رود ، مسافران تور هلند می توانند با پرداخت چند یورو دوچرخه کرایه کنند و مشغول به گشت و گذار در این کشور شوند ، این کشور شهر های کوچکی دارد که حتی با پای پیاده هم می توانید به هر شهری که دوست دارید بروید.

3. استفاده از کارت موزه :
اگر قصد دارید مدت زیادی در کشور هلند اقامت داشته باشید و همچنین علاقه مند هستید از موزه های مختلف این کشور دیدن نمایید با پرداخت 60 یورو و دریافت کارت موزه می توانید به 32 موزه در شهر آمستردام و بیش از 400 موزه در سراسر کشور هلند بازدید کنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز صرفه جویی در سفر به هلند
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.