هزینه های تفریح در باتومی

باتومی یکی از شهر های کوچک و پایتخت گرجستان می باشد که در کناره های دریای سیاه واقع شده است و از نظر توریستی قطب قوی گردشگری گرجستان محسوب می شود که به دلیل داشتن سواحل تمیز دارای تفریحات آبی متفاوتی است بنا براین در این قسمت می خواهیم گردشگران تور باتومی را با هزینه های تفریح در باتومی آشنا کنیم.
از آن جایی که باتومی یک شهر ساحلی است تفریحات آبی آن از پر طرفدار ترین تفریحات باتومی محسوب می شود البته فستیوال ها ، جشنواره ها و فعالیت های گوناگونی در باتومی برگزار می گردد که فهرستی از هزینه های حدودی آن را بیش تر خواهید فهمید.
1 . شنا با دلفین ها به مدت 15 دقیقه در دلفیناریوم باتومی : 100 تا 150 لاری معادل 160 هزار تومان تا 240 هزار تومان
2 . نمایش دلفین ها در دلفیناریوم باتومی : 15 تا 20 لاری معادل 24 هزار تومان تا 32 هزار تومان
3 . پارک آبی باتومی ( آکوا پارک ) : 40 لاری معادل 64 هزار تومان
4 . هزینه ی ورودی آکواریوم باتومی به ازای هر نفر 2 لاری حدود 4 هزار تومان
5 . هزینه ی قایق سواری در باتومی : هزینه ی قایق سواری بسته به نوع قایق ، تعدا نفرات و همچنین عمومی و خصوصی بودن آن بین 1 تا 250 لاری معادل 2 هزار تومان تا 160 هزار تومان
6 . تور های مهیج رفتینگ باتومی : هزینه ی این تور ها بین 30 تا 50 لاری معادل 48 هزار تومان تا 96 هزار تومان
7 . جت اسکی و یا اسکوتر آبی : هر 15 دقیقه استفاده 70 لاری معادل 120 هزار تومان
8 . پاراشوت در باتومی هر 15 دقیقه 80 لاری معادل 130 هزار تومان
9 . فلای برد : 50 تا 130 لاری معادل 100 تا 210 هزار تومان
10 . هزینه ی قایق های موزی : 10 لاری معادل 15 هزار تومان
در بالا تعدادی از هزینه های تفریح در باتومی برایتان گفته شد مسافران تور باتومی امیدواریم در سفر به شهر تفریحات به یاد ماندنی را تجربه کنید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 106 دهنده به امتیاز هزینه های تفریح در باتومی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری