جاذبه گردشگری بلغارستان

قابل توجه گردشگران تور بغارستان در این قسمت از لحظه آخر با چند جاذبه گردشگری بلغارستان آشنا خواهید شد که در طول سفر به بلغارستان دیدن آن خالی از لطف نیست پس ما را همراهی کنید.
پارک طبیعی روزنسکی لوم : پارک روزنسکی لوم منطقه و مکانی مخصوص پیاده روی می باشد که دارای چندین صومعه سنگی با نقاشی های گچی روی دیوار است که پیاده روی در ان منطقه را برای گردشگران لذتبخش کرده است به همین دلیل است که امروزه این پارک به یکی از جاذبه گردشگری بلغارستان تبدیل شده و گردشگران زیادی از آن استقبال می کنند.
گردش و کوهنوردی در کوه های بالکان : رشته کوه های بالکان به شبه جزیره بالکان شهرت دارد که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان کوهنوردی می باشد به دلیل اینکه یکی از طولانی ترین راه های کوهنوردی اروپا در این رشته کوه قرار دارد که از قسمت مرز غربی کشور تا ساحل ادامه دارد و از نظر کوهنوردان یکی از بهترین جاذبه گردشگری بلغارستان به شمار می رود.
ولیکو ترنوو : شهر ولیکو ترنوو در قرون وسطی پایتخت بلغارستان بوده است اما امروزه شهری زیبا و همچنین دانشگاهی در میان که های می باشد که یکی از جاذبه گردشگری بلغارستان است که به هیچ عنوان دیدن آن را از دست ندهید.
در نسبار : شهر در نسباریکی از قدیمی ترین شهر های اروپا می باشد که در فهرست سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است ، اگر به این شهر سفر می کنید حتما از کلیسا های قرون وسطی و میان کلبه های چوبی قرن 12 قدم بزنید و از زیبایی های آن نهایت لذت را ببرید.
منطقه‌ تاریخی رومی‌ها : منطقه باستانی رومی ها که تا به امروز به خوبی از آن نگهداری می شود در شهر وارنا واقع شده است که از بزرگ ترین ساختمان های اجتماعی و تاریخی کشف شده ار بلغارستان به حساب می آید


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز جاذبه گردشگری بلغارستان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری