امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به بمبئی

هزینه سفر به بمبئی

بمبئی در کنار شهرهایی مانند دهلی، جزء توریستی ترین شهرهای هند می باشد که به موجب آن، صنعت گردشگری یکی از مهم ترین قطب های درآمدی این شهرها می باشد. گردشگرانی که قصد سفر به بمبئی را دارند، همواره با هزینه های مختلفی مانند هزینه اقامت، خوراک، حمل و نقل و غیره روبرو می شوند که از این جهت، اکثر گردشگران قصد دارند تا اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به بمبئی داشته باشند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به بمبئی بپردازیم.

نکته: گردشگران در سفر به بمبئی می بایست جهت هزینه، از واحد پولی رایج، روپیه هند استفاده نمایند که با کد INR شناخته می شود. همچنین اطلاعاتی که در این مطلب ارائه می شود مربوط به سال 2018 می باشد.

گردشگران تور بمبئی جهت اقامت در این شهر، با هتل های مختلفی روبرو می شوند که هرکدام در ازای دریافت مبلغی، خدمات و امکاناتی را برای مشتریان خود ارائه می دهند. هتل های غیر لوکس شهر میانگین 2000 الی 5000 روپیه برای هرشب اقامت هزینه دارند که این رقم برای هتل های لوکس و 5 ستاره بمبئی تا بیش از 12000 روپیه نیز می رسد. در صورتیکه گردشگران قصد اجاره آپارتمان در بمبئی را دارند خوب است بدانند هزینه اجاره آپارتمان با توجه به نوع و شرایط ساختمان، میانگین 40هزار الی 100هزار روپیه خواهد بود.

 

  • یکی از مهم ترین دلایلی که گردشگران به بمبئی سفر می کنند میل کردن انواع غذاهای محلی و لذیذ هندی است که در رستوران ها با کیفیت ها و قیمت های مختلفی ارائه می شود. گردشگران تور بمبئی خوب است بدانند میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس، نزدیک به 600 روپیه برای هر نفر هزینه دارد که این رقم با توجه به نوع غذا و رستوران انتخابی می تواند تا بیش از 1200 روپیه نیز افزایش یابد.

 

به دلیل شلوغی بیش از حد شهر، کمتر گردشگری جهت حمل و نقل از خودروهای اجاره ای استفاده می کنند. اما خوب است بدانید در صورت استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی، می بایست 22 روپیه هنگام سوار شدن، 20 روپیه به ازای هز کیلومتر و 100 روپیه به ازای هرساعت پرداخت نمود.

درج نظر