امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در سریلانکا

هزینه حمل و نقل در سریلانکا

در این مقاله قصد داریم هزینه حمل و نقل در سریلانکا را مورد بررسی قرار دهیم بنابراین اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه حمل و نقل در سریلانکا مطاع شوید.
همانطور که می دانید، یکی مهم ترین بخش های هزینه های سفر را هزینه های مربوط به حمل و نقل تشکیل میدهند.
سیستم حمل و نقل این کشور شامل اتوبوس، قطار و توک توک می باشد که در ادامه هزینه استفاده از آن ها را بررسی خواهیم کرد.
توک توک:
توک توک در واقع موتوری سه چرخ است که در سراسر کشور سریلانکا وجود دارد و گردشگران می توانند با پرداخت حدود 20 دلار این وسیله را به همراه راننده به مدت یک روز کرایه کنند و به هر نقطه ای از کشور سفر کنند. اگر قصد استفاده از توک توک را دارید پیش از آغاز سفر بر سر هزینه با راننده توافق کنید چرا که اغلب آن ها تلاش می کنند کرایه ای بیشتر از گردشگران مطالبه کنند.
قطار:
هزینه حمل و نقل در سریلانکا در صورت استفاده از قطار بسیار کاهش می یابد و به طور کلی قطار ها از ارزان ترین وسایل حمل و نقل در کشور سریلانکا به شمار می آید.
بلیط قطار های این کشور بسته به مقصد مورد نظر بین 1 تا 5 دلار متفاوت می باشد.
البته باید توجه داشته باشید این قطار ها معمولا بسیار شلوغ بوده و پیش از سفر با آن ها باید بلیط خود را رزرو کنید.
اتوبوس:
اتوبوس های این کشور بسیار بی امکانات هستند و استفاده از آن ها را به گردشگران تور سریلانکا توصیه نمی کنیم، باید بدانید که استفاده از اتوبوس ها بسیار کم هزینه می باشد.
به طور کلی هزینه حمل و نقل در سریلانکا بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد و امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور سریلانکا مفید واقع شود.
درج نظر