هزینه سفر به بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند و همچنین یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری دنیا محسوب می شود. بانکوک شهری مبهم است که تلفیقی از سنت و همچنین دنیای مدرنیته است. شهری پر از قصرها، معابد مجلل، تفریحات متنوع و طبیعت بکر است. در ادامه با ما در لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد هزینه سفر به بانکوک، در اختیارتان قرار دهیم. 
اختلاف ساعت شهر بانکوک با تهران، سه ساعت و نیم میباشد و همچنین زبان رسمی مردم این شهر تایلندی است و واحد پول آن نیز بات است.
آب و هوا
بانکوک مانند هر شهر گرمسیری دیگری، دارای دو فصل خشک و بارانی است. گردشگران تور بانکوک اگر به این شهر زیبا سفر میکنند، انتظار هوای آفتابی را هر روز، در این شهر داشته باشند. گرم ترین ماه های سال ماه های می و آوریل (فصل بهار) است. اگر میخواهید هزینه سفر به بانکوک خود را کاهش دهید در فصل هایی از سال که گردشگران تور بانکوک کمتر به آنجا میروند، سفر کنید. ماه ژانویه بهترین موقع سفر به شهر بانکوک می باشد. 
هزینه سفر به بانکوک
برای یک شب اقامت در اتاق و یا همان خوابگاه، در سال 2017 باید بین 266 تا 597 بات پرداخت کنید. شهر بانکوک به دلیل توریستی بودن آن و همچنین جاذبه های بسیار زیادی  که دارد، دارای هتل های معروف و زیادی است، که هر ساله گردشگران تور بانکوک را به خود جذب میکند.
متوسط مواد غذایی
در بسیاری از هتل ها یا خوابگاه هایی که مستقر هستید، اغلب صبحانه سرو می شود. در صورت تمایل می توانید در غرفه هایی که در خیابان ها هستند و صبحانه ارائه می دهند، صبحانه خود را میل کنید. در شهر بانکوک مغازه هایی پیدا می شود که غذاهای ارزان و مقرون به صرفه داشته باشند. برای اینکه هزینه سفر برای شما مقرون به صرفه تر باشد، خودتان در هتل یا خوابگاه هم می توانید غذا درست کنید.
هزینه حمل ونقل
در شهر بانکوک برای جابه جایی گردشگران تور بانکوک قطار، تاکسی و ترن هوایی وجود دارد که شما گردشگران عزیز به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به بانکوک

شهریار قنبری 27 دی 97
4
والا با این اوضاع ارزی که داریم الان دیگه کمه کم هر کاریم کنی زیر 6 میلیون نمیشه هزینه سفر به بانکوک
درج نظر