توصیه هایی برای سفر به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های پر توریست ترکیه به شمار می رود که در چندین سال اخیر ایرانیان زیادی این مقصد را به عنوان مقصدی برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند.آنتالیا با وجود مراکز تفریحی مختلف ، هتل های لوکس ، امکانات رفاهی و توریستی باعث جذب گردشگران زیادی از سراسر جهان شده است.در ادامه می خواهیم شما را با چندین توصیه هایی برای سفر به آنتالیا بیش تر آشنا کنیم.

*اگر به دنبال محیطی شاد و مفرح هستید جایی که به شما و خانواده تان خوش بگذرد به هیچ عنوان استفاده از پارک های آبی را از دست ندهید مطمئن باشدب پشیمان نخواهید شد.در آنتالیا پارک های آبی مختلفی وجود دارد که همه ی آن ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشد اما سه تا از پارک های خوب آنتالیا پارک آبی تروآ ، پارک آبی هتل Dedeman و پارک آبی آکوا لند نیز نام دارد.
*در آنتالیا باشگاه های سوارکاری مختلفی وجود دارند که تمامی خدمات و همچنین اسب های خوبی را در اختیارتان قرار می دهند.این باشگاه ها از خدمات وسیعی در سطح های مختلفی ارائه می دهند پس به هیچ عنوان نگران مبتدی بودن خوتان نباشید زیرا با وجود مربیان ماهر به راحتی می توانید مشغول سوار کاری و کمال آرامش نهایت لذت را ببرید.
* یکی از توصیه هایی برای سفر به آنتالیا خرید در این شهر ساحلی می باشد ، لذت خرید چه از دکه ها ، بازار ها و مراکز خرید بزرگ و مدرن آنتالیا لذت وصف نشدنی را به شما خواهد بخشید به خصوص زمانی که می بینید برند های معتبر و بین المللی در این شهر آفر های ویژه ای گذاشتند شما را نا خدا گاه به سمت خود می کشانند.
*یکی از تفریحات بی نظیر در آنتالیا شرکت در تور های قایقرانی در رودخانه ی خروشان می باشد که نصف روز سفر شما را با ماجراجویی و هیجان پر می کند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به توصیه هایی برای سفر به آنتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
28 اسفند - 13 فروردین

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
28 اسفند - 10 فروردین

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
آرانا پرواز
28 اسفند - 15 فروردین

تور آنتالیا 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
معراج گشت
19 بهمن - 25 بهمن

تور آنتالیا 5 و 12 و 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
سفر آرا گیتی
12 بهمن - 25 بهمن

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
28 اسفند - 10 فروردین

تور آنتالیا 5 و 12 و 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
آرشین پرواز
12 بهمن - 26 بهمن

تور آنتالیا پرواز مستقیم
6 شب
SunExpress Airline
وقت سفر
28 اسفند - 19 فروردین

تور آنتالیا 12 و 19 و 26 بهمن 98
6 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
12 بهمن - 3 اسفند

تور آنتالیا ویژه نوروز 99
6 شب
ماهان
وقت سفر
28 اسفند - 10 فروردین