ستاره غرب
نام آژانس : ستاره غرب
تلفن : 02122911092
ایمیل : setaregharb97@yahoo.com
وب سایت : https://setarehegharb.com/
آدرس : تهران، بلوار میرداماد، نبش حصاری، پلاک 140، طبقه 2 شرقی
تاریخ رفت تاریخ برگشت اقامت ایرلاین شروع قیمت از

پکیج رم و ونیز + پرواز + هتل + ویزا

مبدا / مقصد
تهران -
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - Pegasus Airlines)
شروع / پایان
18 آبان تا 30 آبان (5) شب (Nov 21 - Nov 09)
مدارک لازم
اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان ورود به اروپا – 4 قطعه عکس 5/4*5/3 رنگی تمام رخ با زمینه روشن که 80% صورت را پوشش دهد – گواهی تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر حساب – گواهی اشتغال به کار (با ترجمه) – اصل سند ملکی ( با ترجمه) – اصل شناسنامه ( با ترجمه) – اصل پاسپورت های قبلی
خدمات آژانس
پرواز رفت و برگشت قطر– ویزا اروپا- بیمه مسافرتی -هزینه کنسولگری بر عهده مسافر است - ترانسفر بین شهر ها با قطار میباشد.
توضیحات
برنامه تور: روز اول: سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه مسافران و بازنگری مدارک جهت انجام امور پرواز به سمت سالن ترانزیت حرکت و تهران را به سمت ایتالیا ترک می‌کنیم. در هتل پس از دریافت اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین روز ورودمان به ایتالیا را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی شهر اغاز میکنیم در روز اخر از فرودگاه ایتالیا به سمت تهران رهسپار می‌شود. هرچه می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا هم چنان برنامه های گشت شهری در رم دیدن از موزه واتیکان می باشد در صورت درخواست گشت شهری بیشتر و قیمت گشت ها با کانتر تماس بگیرید.ذاب برای شما خواهیم داشت.
در تماس با آژانس مسافرتی ستاره غرب حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
}
ستاره غرب
02122911092
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری