دنیای هفت اقلیم
نام آژانس : دنیای هفت اقلیم
تلفن : 021-74393
ایمیل : info@d7eghlim.com
وب سایت : http://d7eghlim.com/
آدرس : تهران، خیابان شریعتی ، خیابان بهار شیراز، پلاک 12 واحد 2


تور ایتالیا 27 اردیبهشت 98

مبدا / مقصد
تهران -
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - Qatar Airways)
شروع / پایان
27 خرداد تا 31 خرداد (4) شب (Jun 21 - Jun 17)
مدارک لازم
۱.فرم تقاضای ویزا ۲. مدارک مالی( تمکن مالی و گردش حساب ۳ یا ۶ ماهه ) ۳.عکس ۴. اصل و ترجمه مدارک شغلی ( پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی وکلا: پروانه وکالت. مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، و سابقه تامین اجتماعی با مهر سازمان بازنشسته ها: ارائه ترجمه حکم بازنشستگی، كارت بازنشستگی و ارائه آخرین فیش حقوقی. مشاغل غیردولتی: ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با امضاء مدیرعامل و ذکر سمت شغلی، حقوق ماهیانه و مدت زمان اشتغال به همراه روزنامه رسمی (آگهی تاسیس و تغیرات) و فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر شرکت روی سر برگ شركت. )
خدمات آژانس
خدمات اخذ ویزا + بیمه مسافرتی ۴ شب اقامت در هتل ۴ ستاره
توضیحات
۴ شب اقامت در هتل شهر رم تمامی هزینه ها بدون محاسبه پرواز بوده است. ضمانت بازگشت نسبت به شرایط مسافر میتواند قابل تغییر باشد.
در تماس با آژانس مسافرتی دنیای هفت اقلیم حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
}
دنیای هفت اقلیم
021-74393
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری