گلبرگ سیر
نام آژانس : گلبرگ سیر
تلفن : 02177508585
ایمیل : info@golbargtravel.com
وب سایت : https://www.golbargtravel.com
آدرس : تهران، شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی، رو به روی سینما صحرا، پلاک 166


تور آفریقای جنوبی ویژه نوروز 98

مبدا / مقصد
تهران -
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - Turkish Airlines)
شروع / پایان
1 فروردین تا 10 فروردین (9) شب (Mar 30 - Mar 21)
مدارک لازم
2 قطعه عكس رنگي 3در 4 با زمینه ی سفید +اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار امضاء شده توسط صاحب گذرنامه + معرفي شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،سمت،میزان حقوق + پرینت حساب بانکی 3 ماهه مسافرین به لاتین از بانک + 2 نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال + حضور مسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی میباشد. بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده ی آژانس ثبت نام کننده میباشد.
خدمات آژانس
۴ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در كيپ تاون با صبحانه، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره و لوکس و پالاس شهر گمشده در سان سيتی با صبحانه، ١شب تجربه اقامت در هتل پارك جنگلی در دل حيات وحش با صبحانه و ناهار و شام، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در ژوهانسبورگ با صبحانه، ٢ گشت تمام روز در ژوهانسبورگ و كيپ تاون باناهار، ١ گشت هلی كوپتر بر فراز كيپ تاون، ٢ گشت سافاری بازديد از حيات وحش، ١ گشت دیدار از پایتخت پرتوريا و خريد صنايع دستی، ويزا، پروازهای بین المللی و پرواز داخلی، ترانسفرهای فرودگاهی و بي شهری، پرداخت وروديه ها، بيمه مسافرتی، همراهی راهنمای متخصص از ايران.
توضیحات
11 روز سفر رویایی و ماجراجویانه به آفریقای جنوبی 4 شب کیپ تاون + 2 شب سان سیتی + 1 شب پارک جنگلی + 2 شب ژوهانسبورگ-پرتوریا تخفیف ویژه 5 درصد ارزی و 10 میلیون ریالی برای ثبت نام زود هنگام تا 20 دیماه 97 برنامه سفر: 1 - پرواز از ايران به افريقاى جنوبى. ورود به بندر كيپ تاون در جنوب غرب افريقای جنوبی. انتقال به هتل. اقامت در كيپ تاون. 2 - گشت تمام روز بازديد از جاذبه های گردشگری كيپ تاون، همانند؛ دماغه زيبای اميد نيك در جنوب غرب قاره سياه و محل تلاقی دو اقيانوس اطلس و هند، ساحل بولدرز بيچ و تماشای پنگوئنهای زيبا و بانمك گرمسيری و گشت دريايی بازديد از جايره فكها، همراه با صرف ناهار. اقامت در كيپ تاون. 3 - گشت هلى كوپتر بر فراز شهر كيپ تاون و نمايی زيبا و رويايی از مناظر طبيعی بندر كيپ تاون. وقت آزاد برای خريد و تفريح در بندرگاه مشهور ويكتوريا اند آلفرد. اقامت در كيپ تاون. 4 - روز آزاد در کيپ تاون. اقامت در كيپ تاون. 5 - ترك هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از كيپ تاون به ژوهانسبورگ، سپس انتقال زمينی به سوی سان سيتی، شهر رويايى و تفريحی افريقای جنوبی و اقامتی بينظير در هتل لوكس پالاس شهر گمشده. اقامت در سان سيتی. 6 - روز آزاد در سان سيتی و استفاده از پارك آبی هتل پالاس و امكانات تفريحی سان سيتی. اقامت در سان سيتی. 7 - ترك هتل. انتقال به پارك جنگلی پيلانابرگ، پارك ملی بارگ افريقای جنوبی. ، همراه با صبحانه، ناهار و شام. بعد از ظهر گشت سافاری در پارك جنگلی و ديدار از حيات وحش و حيوانات روز گرد، جهت ركورد BIG 5 . اقامت در پارك. 8 - صبح زود، گشت دوم سافاری بازديد از حيات وحش جهت دیدن حيوانات شب شكار و ركورد BIG 5 . بازگشت به هتل و صرف صبحانه. ترك هتل. انتقال زمينی به سوی شهر پرتوريا پايتخت سياسی افريقای جنوبی و ديدار از پرتوريا و ميدان مركای و مجسمه نلسون ماندلا، و دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل افریقایی. سپس انتقال به ژوهانسبورگ بارگتري شهر و مركا اقتصادى افريقاى جنوبى، انتقال به هتل. اقامت در ژوهانسبورگ. 9 - گشت تمام روز آشنايی با جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ، همانند معدن طلا و ميدان نلسون ماندلا رهبر آزاديخواهی افريقای جنوبی، سپس بازديد از دهكده فرهنگی لسدى، و آشنايي با شيوه زندگى، معمارى، فرهنگ و آداب و رسوم زيباى قبايل افريقايى، همراه با صرف ناهار. اقامت در ژوهانسبورگ. 10 - ترک هتل انتقال به فرودگاه جهت پرواز بازگشت به ايران.
در تماس با آژانس مسافرتی گلبرگ سیر حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
}
گلبرگ سیر
02177508585
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری