گردشگری خلاق
نام آژانس : گردشگری خلاق
تلفن : 02144554297
ایمیل : Farahzadi.farah@yahoo.com
وب سایت : dcharter.com
آدرس : ستارخان چهارراه خسرو، ساختمان الماس غرب، ورودی B، طبقه سوم، واحد 305


آفر تور کیش بهمن 97

مبدا / مقصد
تهران -
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - زاگرس)
شروع / پایان
6 بهمن تا 9 بهمن (2) شب (Jan 29 - Jan 26)
مدارک لازم
اسم و فامیل و کد ملی و تاریخ تولد
خدمات آژانس
اکثر هتلها با صبحانه می باشند.خدمات هتلها :صبحانه-استقبال فرودگاهی- اگثر هتلها خدمات یک روز گشت -ورودی سافاری وشهربازی هایلند رایگان دارند.
توضیحات
برای درخواست پرواز های دیگر تماس گرفته شود. برای بازدید از هتل ها با دادن شماره تلگرام عکسها برایتان ارسال می شود. در صورت درخواست نهارو شام مبلغ آن اضافه می شود. بلیت هواپیما و رزرو تک هتل نیز در این شرکت انجام می شود. در صورت در خواست تعداد شبهای بیشتر و مبدا دیگری به غیر از تهران با ما تماس بگیرید. در صورت درخواست ایرلاین های دیگر با شماره 44554297 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری با کانتر مربوطه خانم حمزه ای09121837365 تماس بگیرید. پروازها بویینگ می باشند در صورت درخواست ا یرباس تماس بگیرید. نرخ نوزاد 160000تومان می باشد.
در تماس با آژانس مسافرتی گردشگری خلاق حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
}
گردشگری خلاق
02144554297
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری