گلبرگ سیر
نام آژانس : گلبرگ سیر
تلفن : 02177508585
ایمیل : info@golbargtravel.com
وب سایت : https://www.golbargtravel.com
آدرس : تهران، شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی، رو به روی سینما صحرا، پلاک 166


تور کشتی کروز اروپا نوروز 98

مبدا / مقصد
تهران -
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - Qatar Airways)
شروع / پایان
2 فروردین تا 10 فروردین (8) شب (Mar 30 - Mar 22)
مدارک لازم
اصل پاسپورت امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز تمام پاسپورتهای قدیمی که ویزاهای معتبر همچون: کشورهای شنگن، انگلستان، استرالیا، کانادا و امریکا در آن درج شده است عکس (3 قطعه 4.5×3.5 جدید که در سه ماه اخیر گرفته شده است، رنگی، پشت زمینه سفید و تمام رخ) مدارکی که نیاز به ترجمه دارند (با مهر دارالترجمه کافی است) شناسنامه (تمامی صفحات)
خدمات آژانس
١ﺷﺐ اﻗﺎﻣﺖ در ھﺘﻞ ﭼﮭﺎر ﺳﺘﺎره در ﻣﯿﻼن ﺑﺎ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ + ٧ﺷﺐ اﻗﺎﻣﺖ درﮐﺎﺑﯿﻦ ﺑﺎﻟﮑﻨﺪار ﮐﺮوز ﭘﻨﺞ ﺳـﺘﺎره ھﻤـﺮاه ﺑـﺎ ﺻـﺒﺤﺎﻧﻪ، ﻧﺎھـﺎر ، ﺷـﺎم ، اﻣﮑﺎﻧـﺎت ﺗﻔﺮﯾﺤـﯽ و ﺳﺮﮔﺮم ﮐﻨﻨﺪه و ﻧﻤﺎﯾﺸﮭﺎی دﯾﺪﻧﯽ، وﻳﺰا، ﭘﺮوازھﺎی ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ و داﺧﻠﯽ، ﺗﺮاﻧﺴﻔﺮھﺎی ﻓﺮودﮔﺎھﻲ و ﺑﻨـﺪری، ٤ ﮔﺸـﺖ ﻧـﯿﻢ روز ﺷـﮭﺮی ، ﺑﯿﻤـﻪ ﻣﺴـﺎﻓﺮﺗﯽ ھﻤﺮاھﯽ راھﻨﻤﺎی ﻣﺘﺨﺼﺺ از اﯾﺮان.
توضیحات
٩ روز ﺳﻔﺮ درﯾﺎﯾﯽ ﺑﻪ اروﭘﺎ ﺑﺎ ﮐﺮوز MSC MERAVIGLIA دﯾﺪار از ۴ ﮐﺸﻮر: اﯾﺘﺎﻟﯿﺎ، ﻣﺎﻟﺘﺎ، اﺳﭙﺎﻧﯿﺎ، ﻓﺮاﻧﺴﻪ ۶ ﺷﮭﺮ: ﻣﯿﻼن، رم، ﭘﺎﻟﺮﻣﻮ، واﻟﺘﺎ، ﺑﺎرﺳﻠﻮن، ﻣﺎرﺳﯽ ١ﺷﺐ ﻣﯿﻼن + ٧ﺷﺐ ﮐﺮوز در درﯾﺎی ﻣﺪﯾﺘﺮاﻧﻪ و دﯾﺪار از: رم و ﭘﺎﻟﺮﻣﻮ ﺳﯿﺴﯿﻞ اﯾﺘﺎﻟﯿﺎ، واﻟﺘﺎ ﭘﺎﯾﺘﺨﺖ ﻣﺎﻟﺖ، ﺑﺎرﺳﻠﻮن اﺳﭙﺎﻧﯿﺎ، ﻣﺎرﺳﯽ ﻓﺮاﻧﺴﻪ، ﺟﻨﻮا اﯾﺘﺎﻟﯿﺎ
در تماس با آژانس مسافرتی گلبرگ سیر حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
}
گلبرگ سیر
02177508585
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری